Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok nekem tanár diák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem tanár diák szerelemről történeteket írni? Jók linkek is és saját tapasztalatok is. Főleg a középsulis történetek érdekelnek.

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 08:33
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
igen igazad van. szentimentális vagyok..de talán pont én leszek a kivétel :)
2013. febr. 23. 20:42
 12/33 anonim ***** válasza:
75%

Én vagyok az utolsó előtti újra:D

Most komolyan mondod,hogy ezek az elképzeléseid?:D

A fenti válaszok azért mutatták, hogy azért nem csak jól sülhet el a dolog. Ha viszont neked ez a vágyad, így képzeled el az életed,akkor ne pont én legyek az, aki lelomboz, elrontja azt.Már ha adsz egy ismeretlen ember véleményére!:D Óvatosan, talán meg lehet próbálni... Okos legyél!


Egyébként hanyadikos vagy?:D

2013. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
hát igen. komolyan így képzelem el. talán furcsán hangzik és megfordul a fejedbe h csak a érdekből csinálom vagy ez csak rajongás és elmúlik. hát én is azt hittem hogy igaz az utóbbi...talán kis rib.ncnak gondolsz akinek viszket a p.nája de ez tényleg nem így van . mert az érzésem őszinték vagy ha nem lennének azok nem sírnek ennyit miatta.
2013. febr. 24. 07:17
 14/33 anonim ***** válasza:
77%
na jó, remélem összejön a dolog,aztán boldog leszel:D okosan!!
2013. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2013. febr. 24. 18:42
 16/33 zoldzivatar válasza:
75%
27 éves vagyok, középiskolai tanár végzettséggel. Azt gondolom, esetedben nagyon fontos a türelem és a józanság. Nem ismerjük a másik fél gondolatait, hozzáállását..Nem is fontos, hogy tudjon az érzéseidről, kerüld a tanár úrral a kapcsolatot, és higgy az érzéseidben. Az érettségi után igyekezz mi hamarabb megtalálni a helyed, felsőoktatás vagy munkahely, esetleg mindkettő. Ha ez megvan, és a szüleid és te is megtaláltad, hogy mivel szeretnél foglalkozni, semmi de semmi akadálya nincs, hogy megkeresd a tanár urat. Miért ne valósulhatna meg ez az álom? Sok kitartást és türelmet kívánok ;) Ha nem így történik, talán fel sem foghatod milyen sok fájdalommal járhat, milyen sok emberen sebet ejthet..
2013. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 zoldzivatar válasza:
61%
ja kimaradt hogy lány vagyok. és rosszul fogalmaztam: fontos, hogy a szüleid elégedettek legyenek veled, lássák, milyen felelősségteljesen vezeted az életed, így meglátod, támogatni fognak bármiben.
2013. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm a teljes válaszod! igazad van és mindent úgy fogok csinálni ahogy írtad, azt leszámítva hogy azt hiszem kezdi megsejteni az érzéseim pedig ahogy tudom titkolom. ki tudja lehet h a homlokomra van írva :$ :D
2013. febr. 26. 08:20
 19/33 anonim ***** válasza:
94%

Csak hogy legyen még pozitív kicsengésű történet... mondjuk a sajátom. :)

Fősuli, 20 éves lány, 28 éves férfi. Mikor tanított, mindig próbáltam a közelében lenni, beszélgetni vele, hadd ismerjen meg, hogy nem egy buta fruska vagyok. Jóba lettünk nagyon, és mindvégig azt éreztem, hogy nem lehet csak ennyi, biztos Ő is többet érez irántam, ez már több mint egyszerű tanár-diák kapcsolat.


Viszont a rákövetkező félévben, mikor már rég nem tanított, még mindig nem lépett, én pedig már nagyon kivoltam, mindig csak rá gondoltam. Szóval egyszerűen bementem az irodájába, hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba. Ha félreértettem a jeleit, oké, beégek, de legalább kiderül. Sokat kerülgettük a témát, nem akartam szó szerint szerelmet vallani neki.. és hát megcsókolt. :)


Azóta is dúl a love. :D Másfél éve. :)

2013. márc. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
gratulálok Utolsó! :33 sokáig *-*
2013. márc. 4. 06:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!