Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim, lányok! Számotokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, lányok! Számotokra, mi/mik teszi (k) a férfiakat igazán férfiassá?

Figyelt kérdés

Gondolom sokaknak nem teljesen tiszta a kérdés, kicsit hát körülírom. Mik azok a tulajdonságaik (az elvileg) "erősebbik nemnek", amiket ha bírtokolnak, magabiztosan jelentitek ki, "Igen, ez egy igazi férfi!"!

Gondolok itt külső tulajdonságra, megjelenés, kisugárzás.

Belső dolgokra, milyen viselkedés súrolja az alsó és felső határait ezen címnek! (Teszem azt... tényleg férfias tud lenni a bunkóság?)

És ezen felül persze, az ágyban mutatott teljesítmény szerint is...:P Mik azok a dolgok, amiktől inkább érzitek/éreznétek úgy, mintha "saját magatokkal" feküdtetek volna le!

Közeli lány ismerőseimet már kérdeztem, legtöbbjük csak ült némán, és inkább jöttek zavarba, nem tudván a választ.

Hát a névtelenség áldásos, remélem sok értelmes comment-et kapok, bár jöhetnek a retardáltak is... maximum jót röhögök.:-) Akár privátba, ha oda esik jól.

Köszi.

23/F


2009. szept. 9. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
15 millánál drágább kocsi.
2009. szept. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfias, ha van tartása, határozott, tudja, mit akar.

Emelett udvarias, és tiszteli a nőket, mert enélkül szimplán beképzelt bunkó.

Nem depressziós, nem panaszkodik folyton, hanem keresi a dolgok jó oldalát, és a kiutat a gondokból. Sikerre törekszik.

Törődik magával, fejleszti a testi és szellemi képességeit is.

Hűséges, türelmes, megértő, lelkileg kiegyensúlyozott.

Aztán odafigyel a barátnőjére, meghallgatja a véleményét és közösen döntenek dolgokban, szán rá időt, nemcsak a kerrierjének él.

Van biztos egiztenciája, és képes eltartani egy családot, ha már gyerek is van.

22L

2009. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem egy férfi attól lesz igazán férfias, ha udvarias, figyelmes, megértő, rendes, őszinte, hűséges:) a külső ilyen szempontból egyáltalán nem számít nekem.;)
2009. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mint ahogy te is említetted a bunkóság is lehet vonzó, a rossz fiúkban van valami ami megfog elsőre hiába is próbálom bemagyarázni magamnak hogy nem :P Amit én elvárok egy férfitől, tudjon gondoskodni magáról teremtsen megfelelő körülményt magának, legyenek barátai ,ápolja a kapcsolatait. Megjelenése legyen igényes, fordítson magára időt, legyen elkötelezett a céljai iránt .Az ágyban ne legyen önző , legyen vad de mégis visszafogott :):))Magabiztos , törtető, helyes, ne legyen mindenhol legyantázva :O :D:D Nekem ilyen egy férfias férfi, életrevaló :) 18L
2009. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg: [link]

[link]

[link]

Nekem ilyen a "zsánerem", számomra így néz ki egy férfi! Semmiképpen se legyen vékony és szálkásra kigyúrva, inkább izmosan nagydarab!Nem kövér! Legyen jellegzetesen erős az arcvonása, attól néz ki férfinak, ne lányos babaarca!(Pl. falra tudok attól mászni, amikor a HSM-es gyerekre azt mondják, hogy milyen jó pasi. Nos ő csak egy kislányos fiúcska, férfinak semmiképpen sem nevezném!)

Belsőleg:

Ne csak nézzenk ki úgy mint egy férfi, hanem viselkedjen is úgy, ne pípiskedjen mint egy bu*i

Érezzem, hogy biztonságban vagyok mellette, mert meg tudna védeni

Legyen esze vagy legalább notesze :)

Vicces legyen, de azért ne csináljon mindenből viccet, mert azt meg lehet unni

Segítsen otthon, ne csak üljön be a tv-elé focit nézni, ha segít nekem hamarabb készen leszünk és együtt nézhetjük a focit, vagy akár a boxot is (szeretem mindkettőt)

A bunkósság nem férfias!Semmiképpen sem! Attól hogy bunkó, még nem férfi!

Az ágyban pedig "rakjon meg jól"!Ahogy egy férfinak kell! Legyen változatos a szex, ne mindig ugyanott, ugyanolyan pózba, ugyanabban az időben...És hagyjon érvényesülni, amikor kijön belőlem a vadmacska, ne akarjon visszakontrázni! :)

Hát így röviden ennyi!

26/L

2009. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy férfi akkor igazán férfias, ha nemcsak magával törődik, hanem odafigyel a partenére is. Gondolok itt arra, h meghallgatja, megkérdezi, h mi volt a párjával aznap stb..

Elismeri, h van gyenge oldala és képes felvállalni a hibáit, vagyis nemcsak a macsó csávót mutatja a külvilág felé, hanem a kisfiús énét is.

Külsőleg azt mondom, h mindenkinek más típus jön be. Csak külső tulajdonságok alapján szerintem Te sem ítélsz meg valakit. Oké, tudom, h eldöntöd, h jól néz ki v vele aztán soha semmit típus v esetleg nem egy szépség, de mégis van benne valami.

Szerintem mi lányok ugyanígy gondolkodunk és hiába néz ki egy srác úgy, mint egy adonisz, ha már úgy szólít le, h ,,Hé te!" és már az első pár mondatából lerí, h egy beképzelt bunkó, aki azt hiszi, h neki mindent lehet.

Ezzel szemben van olyan, h valakinek fel kell törni kicsit a csigaházát és kiderül az illetőről, h jó a humora, udvarias, türelmes, megértő stb.

A férfiak ágyban mutatott teljesítményérő nem tudok semmit nyilatkozni, de olyannal szerintem a normális lányok (mint én) :-)nem feküdnének le akiben nem bízik és akit nem szeret. Meg egy csávó ne attól legyen már férfias, h hány lányt fektetett két vállra!

Remélem segítettem!

2009. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 18:21-es vagyok, 19/L.
2009. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, látom sokan megértettétek, és igen bőséges reply-ket kaptam... örülök neki, azt hittem csak 1 szavas idefirkantásokat kapok majd.

Egyébként kb. ilyesmi véleményekre számítottam, bár a törtető részét nem igazán értem a dolognak. Én már kaptam a fejemhez, nem 1x, hogy túlzottan sok időt fektetek a munkámba, szerintem jogtalanul... szubjektív.

2009. szept. 9. 19:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen én is olyanokra gondoltam, amiket a 18:21es leírt. De a második és harmadik válaszoló is elég jól megfogalmazta, amit írtam volna.

22L

2009. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
pfuh. ilyen elvárásokkal szemben nem csoda, ha ilyen sokan homárok lesznek. k. kérdező, szerintem legyünk mi is azok. :)
2009. szept. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!