Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, most tetszem neki?

Figyelt kérdés
Régen tetszettünk egymásnak, aztán eltelt egy év de most egy osztályba kerültünk a gimiben és nem tudom eldönteni, hogy most megint tetszem -e neki vagy nem. Én nem szoktam hozzászólni, és köszönni is csak akkor köszönök neki, ha nagyon muszáj, de ő mindenféle ilyen hülye indokokkal megszólít engem , pedig egyáltalán nem lenne kötelező beszélgetnünk, mert a baráti társaságunk az osztályon belül sem ugyanaz. Biztos nem akar a barátom lenni,mert csak barátok sosem voltunk, mindig több volt. De most így m hogy egy osztályban vagyunk így egyre kínosabb ez az egész, mert ha nem jövünk össze , akkor most négy évig nem beszélünk, és nem leszünk velük?
2013. febr. 23. 11:04
 1/3 anonim válasza:
Elősször azt kell eldöntened, hogy újra összeszeretnél vele jönni vagy sem, mert barátoknem igazán lehettek ,habár van rá esély, de csak ha ügyes vagy.
2013. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Baratsag felolem kizarva. Azt biztos, hogy nem tudnank megcsinalni, es kinos is lenne.
2013. febr. 23. 15:29
 3/3 anonim válasza:
Szerintem g,re vele ossze, hiszen mit veszithetnel?! Max ha nem jön ossze a dolog, akkor szakitotuk es ennyi. És egyebkent Szerintem ez nagyon aranyos, ami csinal.:) Velemenyem szerint hasznald a tukor modszert, azaz te is szolisd meg holmi semmisegekert es beszelvess egy kicsit is vele utana. Ha visszautasitja a beszelgetest/bunkozik/flegmazik, akkor hagyd nem erdekled, de szerintem nem fog visszautasitani. Hajra ;)
2013. febr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!