Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elcsábitani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elcsábitani egy ilyen szégyenlős és "hazudós" férfit? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés
Van egy kollégám én eléggé oda vagyok érte,mondhatjuk plátói szerelemnek ami kiderült és ő visszautasitott. Elfogadtam, mert mit tehetnék.De ha egy légtéreben tartozkodunk ha ránézek mindig rolam kapja el a tekintetét, mostanság néha annyira belefeledkezik a bámulásomba hogy totál rajtakapom és rettenetesen zavarba jön.Néha körülöttem sündörög és probál beszélgetni, máskor a köszönésemet se fogadja. Ha beszélgetünk akkor olyan szinten tartja a szemkontaktust percekig hogy nem is pislog, majd hirtelen totál zavarba jön és mosolyogva lesüti a szemét, meg nevetgél. Nem vagyunk már tinik mindketten 30 évesek vagyunk. Ez a "játék" amugy lassan két éve tart. Próbáltam kedves lenni, bunkó lenni, érdektelen. De semmi nem segitett. Jól jönne ha valaki megírná nekem mit lehet tenni egy ilyen pasival hogy kimozduljunk a holtpontrol. Köszönöm

#csábítás #bonyolult #szégyenlős férfi #titkolt vonzalom
2013. febr. 23. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Van valakije? Lehet, h azért ilyen.

Hacsak szégyenlős, kezdeményezz!

Hazudós? Azokkal nincs probléma (csábítás terén)...én már csak tudom..

2013. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nincsen senkije ez 100%. Hazudos azért mert azt mondta nem érdeklem hagyjam békén mégis igy viselkedik mint amit fent irtam. A kezdeményezés megvolt akkor utasitott el.
2013. febr. 23. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Totál odáig van érted...
2013. febr. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát Isten szóljon belőled :) De hogy lehetne elérni hogy kezdeményezzen? Amikor én tettem elég csunyán visszautasitott. Pedig nem konkrét ajánlatot tettem neki hanem közöltem hogy jol érzem magam vele és jo lenne valami közös program munkahelyen kivül is pl egy jó kis séta a tóparton.azt mondta ne álmodozzak róla mert nem váltok ki belőle semmiféle érzelmet.Visszavonultam de nem szemétkedtem vele, tudomásul vettem aztán kész. De mégis igy viselkedik.
2013. febr. 24. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez a pasi nem normális :D 2 éve vesződsz vele? Megéri? :/ Ha másban is ilyen tesze tosza jól nézünk ki... :))
2013. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!