Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy mutat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy mutat egy sovány fiú, és egy kövér lány egymás mellet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Így: IO
2013. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
mint Stan és Pan
2013. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Ki a sz@rt érdekel a kinézet (amit mások látnak) ha ők szeretik egymást!

Divatbemutatóra mentek?

Baromság! Ha szeretitek egymást akkor a kinézettől függetlenűl legyetek boldogok!

2013. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Úgy, mint egy szemüveges, meg egy nem szemüveges.


Kit érdekel hogy mutat, ha szeretitek egymást?

2013. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Mennyire sovány fiú és mennyire kövér lány? Egyébként részletkérdés, mert nem azzal kéne törődni, hogy mások mit szólnak (azaz hogy mutat...), hanem azzal, hogy szeretitek-e egymást, vagy sem. Ettől függetlenül válaszolhatnál az első mondatban feltett kérdésre, csak tájékoztatás jelleggel.
2013. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szimplán egy kérdés amire kíváncsi vagyok, engem nem befolyásol! ;)
2013. febr. 23. 17:22
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Én ismerek ilyen párt. Aranyosak, boldogok, szeretik egymást és még véletlenül sem agyalnak ilyesmin.
2013. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha tetszenek egymásnak, vonzódnak egymáshoz, szeretik egymást, akkor teljesen mind1.
2013. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Szimplán egy kérdés amire kíváncsi vagyok, engem nem befolyásol! ;)"


Attól még pontosíthatnál, hogy mire gondolsz. A soványság és a kövérség szubjektív. Ki mit gondol annak. Te mit gondolsz annak?

2013. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
32%
Azért nem kell feltétlenül figyelmen kívül hagyni az esztétikai összhatást. Nem azért mert hogy "mások mit szólnak hozzá", hanem hogy meg tudj felelni magadnak. Egyébként meg az emberiség eddigi életében, különösen az őskorban és a középkorban a jó húsban lévő, kerekded, "kövér" nők voltak a kor ideáljai. A férfiakat mindenhol vékonynak, karcsúnak ábrázolták, még a nőket (néhol a vékonyakat is) igyekeztek minél kerekebbnek, teltebbnek mutatni. A 60as években ugyan divatba jöttek az iszonyatosan vékony (majdhogynem anorexiás) nők, de napjainkban újra kezd visszatérni a kerekded női ideál. Valószínüleg sok férfi is azt mondhatná el, hogy nem árt, ha egy nő kissé kövérebb a kelleténél, mert az kihangsúlyozza a domborulatait. Szerintem sincs semmi hétköznapitól eltérő abban, ha egy vékony fiú és egy kövérebb lány kézenfogva sétál.
2013. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!