Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nézzünk ezek után egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézzünk ezek után egymás szemébe? Lehet normális kapcsolat még közöttünk?

Figyelt kérdés
Virágnyelven bevallotta egy nős férfi, hogy belém habarodott. És én is neki. Összezavarodtunk mindketten, akaratunkon kívül és észrevétlenül jutott el idáig a dolog, ezért most igyekszünk tenni ellene, de elég sokszor futunk össze véletlenül, és vannak találkozások, amiket nem lehet elkerülni. Hogyan viselkedjek vele akkor, ha közben majd megveszek, mert tudom, hogy ő is vágyik rám kb. annyira, mint én őrá?
2013. febr. 15. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lári-fári b@sszatok és kész.

Ilyen embereknek felesleges kioktatást tartani..

2013. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha csak arról szólna, már talán régen túl lennénk rajta. De nem csak erről van szó, sajnos érzelmileg kavarodtunk bele, ami szerintem sokkal rosszabb és egy kósza numera nem oldja meg a problémát.
2013. febr. 15. 12:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha már tönkre teszel egy családot, akkor azt rendesen is meg tudod tenni, szépen közöld a férfival, hogy váljon el, utána és csak is utána lehet közöttetek valami. Ha most így belekavarsz az életébe, akkor egy utolsó féreg vagy.
2013. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Libra991 válasza:

Kedves Kérdező, azt nem írtad, hogy te is házas vagy-e?

Mondjuk, ha csak egyikőtök az, már az is elég probléma.

Szerintem az az elsődleges, hogy leüljetek megbeszélni, ezt a kialakult helyzetet.

Illetve, hogy azért habarodott-e beléd, mert esetleg a házassága is rossz, de veled szivesen elképzelné az életét, vagy csak kalandra vágyik... Amúgy meg, ha közös a szimpátia és nem működik a házassága, akkor válljon el és majd UTÁNA megismerhetitek egymást közelebbről. De a lényeg ne te legyél a válás oka!

2013. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni vele erről részletesebben, de azt mondja, hogy ő nem képes erről beszélgetni... nagyon zárkózott ezen a téren, már az is meglepett, hogy egyáltalán bevallotta az érzéseit, de persze azt sem egyenes beszédben... és igen, én sem vagyok független. Ezért is próbáljuk meg elfelejteni a dolgot, legalább is minden erőnkkel ezen vagyunk, mert nem akarunk felborítani mindent egy fellángolás miatt.
2013. febr. 15. 12:25
 6/13 Libra991 válasza:

Azt írtad, hogy fellángolás, ha valóban annak érzed, akkor az a legegyszerűbb, hogy elkerüljétek a találkozásokat. Csak így felejthetitek el egymást. Illetve gondolj bele, játssz egy kicsit a fantáziavilágodban.

Milyen lehetne vele lenni, vele élni? A jelenlegi pároddal a közös életetek most milyen? Jobb lenne azzal a másik férfival? Ismeritek egymás jövőképét? Mi a biztosíték arra, hogy nem ugyanazt tenné veled is, mint most a feleségével?

2013. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Milyen lehetne vele lenni, vele élni?

Idáig sosem fogunk eljutni, bele sem akarok gondolni...

A jelenlegi pároddal a közös életetek most milyen? Jobb lenne azzal a másik férfival?

A házasságom haldoklik, nyilván ezért voltam nyitott az új érzésekre :( több kedvesség és figyelmesség szorult a másikba, mint a saját férjembe, tehát ebből a szempontból biztos jobb lenne vele.

Ismeritek egymás jövőképét?

Elég jól ismerjük egymást, viszonylag egyformán gondolkozunk a dolgokról. De persze vannak ellentétek.

Mi a biztosíték arra, hogy nem ugyanazt tenné veled is, mint most a feleségével?

Semmi, ilyenre sosincs biztosíték.

2013. febr. 15. 12:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan kérdezed? Miért nem jöttök össze? Nyilván nem lehet olyan fontos számára a felesége, hogyha bele tudott szeretni (?) egy másik nőbe...


A feleségére nem neked kell tekintettel lenni, hanem neki, őt pedig nem igazán érdekli az asszony... ezek szerint...

2013. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3as!


Már miért tenné tönkre a családot? Szerintem az éremnek két oldala van, ha a férfi annyira szeretné a feleségét, akkor nem zuhanna bele másba, sem érzelmileg, sem testileg...

Szóval miről beszélünk? Mindenki a saját párjára legyen tekintettel! Ha téged szeret a párod, akkor nincs az a nő/férfi, aki el tudja venni tőled! Hogyan is tudná?

2013. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez nem szerelem, csak inkább izgatja az új, mert már hosszú ideje házas és saját bevallása szerint is elmennek egymás mellett a feleségével. Na, ebbe a helyzetbe jöttem én, ráadásul fiatalabb vagyok, vonzó a számára és kicsit összezavarodott. De ez szerintem kevés ahhoz, hogy felrúgjunk két házasságot.
2013. febr. 15. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!