Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem lehetek jó pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem lehetek jó pasi? Mi kell ahhoz egyáltalán?

Figyelt kérdés

Kb így nézek ki : [link] csak én nem vagyok ilyen jóképű.

Rajtam minden ruha rosszul áll, mert túl vékony vagyok. Pedig teszek ellene, mert járok kondiba is heti 4szer, de nem használ igazából semmit. Sőt azt veszem észre, hogy kb mindenki erősebb, mint én.

Amit a kövéreket még csak-csak elfogadja a társadalom, de amit a vékonya és gyengékkel művel az példa nélküli, de tényleg. Napi beszólogatás, miközben tudják, hogy többet foglalkozom magammal, mint bárki más.

A lányok meg kb tudomást sem akarnak venni rólam.

Mégis mit kellene tennem, hogy én is jó pasi legyek, ne csak egy lesajnált futottak még?


2013. febr. 23. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"a vékony pasik iszonyatosan rondák"

Ezt az előbb olvastam az egyik kérdés hozzászólásai között. Mi vagyunk a társadalom selejtjei ezek szerint.

2013. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
na mutasd azt a kérdést
2013. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pénz és sárm.
2013. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem inkább a vékony férfiak jönnek be. Attól, hogy vékony, még nem biztos, hogy gyenge is... Egyik exem hegesztett, pedig tényleg horpadt volt a hasa:D.. Mégis meg tudta mozgatni napi 10-12 órában a nehéz fémdarabokat.


Ez leginkább genetika...

2013. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első!


Hol olvastad azt a kommenetet?

2013. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"a vékony pasik iszonyatosan rondák"

Nyugalom emberek, ezt egy b@szott dagadt nő írta egy másik fórumban, a szava ezért nem számít.


Lehet, hogy nem táplálkozol mellé rendesen. Az edzés mellett a megfelelő ételeket kell enni, és sokat.

Lehet, hogy magas vagy és nem látszik rajtad annyira, mint egy köpcös emberen.

Én például magas vagyok, így még normális izomtömeggel is vékonynak tűnök.

2013. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát annyira nem vagyok magas 180 centi körül
2013. febr. 23. 18:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd abba a gyúrást, és abból a pénzből menj el küzdősportot, vagy harcművészetet tanulni, emellett csináld rendesen a fegyencedzést! Az nem csak izmot pakol rád, hanem rettenet mennyiségű erőt is. Persze kinézetre lassabb lesz a változás, mint a kondinál, viszont funkcionális izmaid lesznek (értsd: használható) és az ízületeid sem fognak bekötni.
2013. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fogyasztasz te elég fehérjét? Valahogy csak el tudod indítani azt az izomnövekedést, és ha hízol néhány kilót, szerintem tök jól fogsz kinézni.
2013. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
engem ott egész biztos szarrá vernek
2013. febr. 23. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!