Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj hogy már 2 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nickyyyy kérdése:

Az baj hogy már 2 és fél hónapja nem jött meg a menstruáciom?

Figyelt kérdés

Szoval az van hogy kb 2 és fél hónapja nem jött meg a menstruáciom,peddig még szűz vagyok.

15 éves vagyok.

szokttam magam ujjazni..

de nem értem h miért nem jön meg ..kezdek egy kicsit félni..

kèrlek segitsetek..


2013. febr. 23. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egészségügyileg igen, baj. Szólj anyukádnak, és orvos!
2013. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ha biztos vagy benne h szűz vagy, és ha csak ujjaztad magad, akkor nem hiszem h terhes lennél.

Lehet az is, hogy csak nem szabályozódott még be teljesen, de inkább menj el dokihoz, sztem tud pár okos dolgot mondani.

2013. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Biztos hogy szűz vagyok még..

azt olvastam még h 16 éves korig nem állba még rendesen ugyh ez lehet normális is..de ti mit mondtok még ehhez??

a másik meg az h nem akarok egyből dokihoz menni..

2013. febr. 23. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akarsz egyből dokihoz menni? Egy csomó esetet ismerek, amikor valaki belehalt egy rákos elváltozásba, mert nem akart egyből orvoshoz menni, inkább magának kezelgette a furcsa bőrkiütéseit, egyéb tüneteit otthon.

Lehet, hogy nincs semmi bajod, de lehet, hogy valami hormonális gondod van, ami cisztát is okozhat, meg még ki tudja, mit. Nem akarlak megijeszteni, de ez részedtől hatalmas felelőtlenség és komoly bajod is lehet belőle. Főleg, ha félsz. Most rettegsz otthon ülve még két évig, hogy a stressz csak még több bajt csináljon? Irány a doki.

2013. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy szűz vagy. Csinálnak egy ultrahangot, legfeljebb még vért vesznek hormonszint miatt. Semmi különösebben ijesztő dolgot nem fognak veled csinálni az orvosok.
2013. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem mentem el dokihoz ugy voltam vele h még várok egy hettet,majd márciusba elmegyek...

és a héten már meg is jött ..ugy h semmi bajom es igy legalább nem kell a dokihoz mennem..köszönöm szépen a válaszokat :)

2013. márc. 2. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!