Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már orgazmus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már orgazmus?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel még nem vagyunk valami tapasztaltak.

Amikor már nagyon "közel" van egyre inkább vonaglik, kaparja a falat, remeg a teste, sőt amikor már befejeztük rá 5-10 percre is vonaglik még a teste, mintha reszketne.

Viszont azt mondja, hogy szerinte ez még nem orgazmus, de nem mondja biztosra, mivel még velem feküdt le először így nincs viszonyítási alapja.


Találkoztatok már ilyennel?Egyáltalán mit lehet tenni, ha ez még nem orgazmus hogy, legyen neki?


Mindketten 19 évesek vagyunk, 2 hónapja feküdtünk le először.



2013. febr. 23. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
kúrd meg rendesen.. mi mást lehetne tenni?
2013. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért is lettem lepontozva?


Azt kérdezte, hogy tudná eljuttatni a barátnőjét a csúcsra.


Talán könyvölvasást kellett volna írnom? O.o

2013. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sűrűn kell festetni a falat?
2013. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kaparja a falat? jézusom!
2013. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen az amikor két béna szűz egymásra lel!

Egek! Legalább az egyikőtök lehetne tapasztalt! És nem itt kérdezősködnél tanácstalanul, te 19 éves, miden csak nem férfi!

2013. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én még csak 17 vagyok és szűz, de még én is tudom, hogy ez már orgazmus. ha ez nem az, akkor mégis mi?? :D falat kaparja...vonaglik, ez igenis orgazmus.
2013. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A női orgazmusnak vannak látható jelei, önkéntelen rángás,rángatózás amit láttál is és amit nem lehet megjátszani és az orgazmus biztos jele az a hüvely puzálása, ritmikus összehúzódása kb: 6-10-szer. Ez látható és érezheted is ha ilyenkor bedugod az ujjad a hüvelyébe.
2013. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Paulik Áron ***** válasza:
Szerintem ne azon agyaljatok hogy orgazmus vagy nem, hanem szeressétek egymást és okozzatok örömet a másiknak.
2013. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!