Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, hogy változta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, hogy változtassak a helyzeten, legyen végre esélyem?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogy kezdjem. Egy kicsit hosszú lesz, de megpróbálom röviden leírni. Szoval a nők terén nem igen vagyok túl sikeres :S És már nem tudom mit rontok el. Ha a bénázásaimat leszámítom, akkor az elmúlt 2 évben volt talán 3 nem bénázás is. Első: ok ok... legyünk csak barátok ... Második: hogy ő meg se érdemli blablabla (burkoltam szólva le se kakilja a fejem)... Harmadik: na őt bánom a legjobban, és ez a seb még friss. A sztori hosszú, maradjunk annyiban, hogy a vége minő meglepetés ugyanez lett. Pedig ebben több volt, igazából lehet még most is több van, de nem rajtam múlik, ő meg a kifogásaival jött.Na mindegy... Ezekután nem nehéz kikövetkeztetni, hogy hát eléggé nem vagyok kibékülve magammal önbizalmilag meg sehogy...az ismerkedés részének az eleje nehezen megy. Aztán amikor már jobban megismernek, akkor bárkivel elvagyok. Az a fajta vagyok aki kedves, előzékeny, a csillagokat is lehozza stb stb... Ha valaki ezzel a legyél bunkó szöveggel jönne, hááát az hülyeség azért, meg hát nem is én lennék. Inkább a határozottság hiányzik belőlem, tudom enélkül nehéz... de hát valahogy a szerencsével hadilábon állok nagyon, és ez kihatott az önbizalomra... Mit kéne tennem, hogy ha adj isten megint "rabul ejti valaki a szívem" :) akkor ne negatív esélyekkel induljak már az elejétől fogva. Elég rossz érzés így 23 évesen... Ja és még annyi, megelőzöm a hőbörgést, az érdeklődési köröm elég tág.... na jó kitétel, ne legyen kövér, meg az általános dolgok, ápoltság stb... de extra igényeim nincsenek...
2013. febr. 23. 20:39
 1/4 anonim válasza:
Legelőször legyetek barátok hogy bízzon benned aztán próbálkozz kicsit többel. "véletlen csók mikor elköszöntök" :) szerintem, de rá fogsz szerintem érezni mit kell tenned.
2013. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hopp egy kolléga.


És tippem nincs sajnos. Egy cipőben evezünk...

2013. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de mivel próbálkozol? vagy hogyan? ha van kedved beszélgethetünk erről... én 20 éves vagyok és lány és hasonlóak a gondjaim...:S
2013. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól írtad, határozottság nélkül nem sokra justz:S Lányként mondom, engem szinte mindenki levesz a lábamról, aki határozottan és magabiztosan lép fel:D

Önbizalmat próbálj meg úgy szerezni, hogy elmész valahova, ahol csak spontán pár csajhoz odamész, leszólítod őket stb. Nem is kell tovább lépned, ne kapcsolatot keress, csak ismerkedj. És nagyon fontos, hogy ne az nézd, hány csaj hajtott el, hanem hogy hányan mosolyogtak rád és adták meg esetleg a telefonszámukat!:D

Ha ez már megy, és összeszedted az önbizalmad, léphetsz a következő fokozatra, a párkapcsolat keresésre:)

2013. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!