Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan/Miért van ez? Baromira...

Hogyan/Miért van ez? Baromira nem értem a szükségességét.

Figyelt kérdés

A lányok szidják és kibeszélik a fiúkat, h milyen rosszak stb, és ugyanez működik fordítva is, aztán van egy csomó lány is fiú is, aki szomorú, mert nincs senkije.

Sőt sokszor a szülő (fiú-apa lány-anya) is mondogatja sokszor, hogy a másik nem milyen bolond v idegesítő stb. és néha azt akarja, h ne legyen kapcsolatod senkivel, máskor meg hogy mikor lesz már szerelmed....

Nekem nagyon nem tetszik ez, nem bírom fölfogni, hogy kinek jó ez.



2013. febr. 18. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert mindig mindenkinek más kéne ami van... Ezért akar az alacsony magas lenni, magas alacsony lenni, a kövér sovány, a sovány kövér.
2013. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én itt most arra gondolok, hogy ugyanaz a lány/fiú képes kibeszélni téged, aki a neten is kifejti, hogy milyen magányos, mert nincs senkije... Ez nem a alacsony/magas kövér/sovány mert ott nem lehetsz egyszerre mind a kettő, itt viszont igen.
2013. febr. 18. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok ember annyira unalmas, hogy csak másokról tud beszélni...
2013. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem inkább azzal van tele a fz, hogy amelyik lánnyal rendes, és őszinte vagyok, azzal bebukom, és majd valami csöves p.cs elviszi, amelyik nőt meg csak megbni akarom, az mindegyik eljön velem... Csodálkoznak a nők, hogy a férfiak inkább a rbancokat szeretik? :D És az eredmény: minden pasi szemét.
2015. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!