Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavar, ha a pasitok feneke szőrös, főleg ott körülötte?

Figyelt kérdés
Fiúk! Ha zavarja barátnőtöket nagyon szőrös feneketek, ti mit tennétek, hogyan szabadulnátok meg a szőrtől?

2013. febr. 23. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy férfi szőrös. Engem nem zavar:D
2013. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Légypapírra ülnék.
2013. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy is, a lényeg h jól lehessen markolászni:D Bizony férfiuk, nektek is kell ám tenni a jó seg*ért, ami nem a pucérság kérdése, hanem fogás-és forma kérdése:D
2013. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az az én szőröm!
2013. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2013. febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fúj, hát elég csúnya látvány lehet.
2013. febr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egy férfi szőrösen férfi és kész! nincs miért megszabadulnia tőle! nem tudom a meztelencsiga miért lett divat...


bár némileg a szőrös hát pl engem már zavarna de szerencsére ilyen gondom nincs.


26/N

2013. febr. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sehogy. Barátnőm se vágatja le tar kopaszra a fejét mert nekem nem tetszik a kékes haja, akkor nekem miért is kellene bármit csinálni??



Ha szeret elfogad így, úgy ahogy én őt. ha meg nem akkor meg úgyis lapát lesz idő kérdése.

2013. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!