Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ez "zavar"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ez "zavar"?

Figyelt kérdés

sziasztok.. egy srácot netről ismerek, ő 18 én 16 vagyok.

nagyon sokat beszéltünk, mondjuk annyira nem tetszik hogy rá gondoljak de beleegyeztem hogy talizzunk.

Nagyon értelmes nem unalmas, érdeklődő, udvariasnak tűnik, és aranyosnak, csak zavar hogy a napokban elköszönéskor oda írja hogy puszi, meg úgy írt rám hogy szia drágaság, meg egyszer írt szivet is és engem ez zavar, én vissza sem írtam ilyet, csak meglepett :S nagyon arra megy a dolog hogy sztem ő járni akar velem, de élőben lehet hogy besem jönnék neki mert volt már ilyen h vki ilyen buzgó volt és tali után nem keresett és ezért sem szeretem ha vki ilyen :S

vagy velem van a baj?

félek ha bejönnék nek a talin megfogja a kezemde nem akarom az jó ha azt mondom hogy bocsi de ehhez nem ismerjük még szerintem egymást annyira??

v félekh vmi ilyen lesz.. am kb egy hét múlva talizunk


2013. febr. 23. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Veled van a baj. Nekem a csaj ismerőseim a puszit a szia helyett használják. A drágaság bók, a szivecske megy egyszerűen dedós. Túl sokat képzelsz a dolgokba.
2013. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, jogos ha ezt mondod. Egy randi nem feltétlenül azt jelenti, hogy már párkapcsolatban is vagytok. Ha meg komolyan a szándékai, akkor biztosan fog majd neked még udvarolni. Minden jót a randihoz!
2013. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írd meg neki, hogy neked fura az hogy azt írja, hogy puszi amikor még nem is ismer. Nekem is volt egy hasonló szitum..én is megírtam neki... a kézfogásban..hát ha megfogja akkor nincs túl nagy probléma de amíg nem ismeritek meg egymás egy kicsit miért is fogná meg egy perc/óra után?

Ne parázd túl..:D

2013. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Én se szeretem, ha interneten "járunk", amikor még meg se ismertük egymást.:)
2013. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jah köszönöm:) lehet hogy csak kedveskedésből írta, majd elválik élőben, de ha nagyon sok ilyet irogat, akkor megmondom hogy még nem is ismer és hogy ne írja.. ja csak azért mert a legelső talimon amire elmentem szintén netről ismertem az illetőt, már egy órája kb beszéltünk amikor hirtelen megfogta a kezemet, és nem tudtam mit reagálni, szóval nem akarom hogy ez megismétlődjön:"D
2013. febr. 23. 23:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Neked bejön a srác , szeretnél tőle valamit?

Megértelek engem is zavar ha ilyeneket írogatnak , mert mindig azt gondolom, hogy csak kell neki egy csaj és azért írogat ilyeneket.

Ne agyalj előre mi lesz a randin , mert úgysem úgy lesz. Élvezd ha meg olyan van ami neked nem tetszik nyugodtan mondd meg neki.

2013. febr. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!