Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy fiúként már egy átlagos is nagyon csúnyán megkaphatja a magáét?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, nem kell csúnyának lenni ahhoz, hogy az ember gyilkos megjegyzéseket, pillantásokat kapjon. Fordítva ez már egyáltalán nem jellemző. Mi az oka?

2013. febr. 24. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyok a lyányok igényei.
2013. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem sose cseszegetik a külsőmet a csajok, akkor én most jól nézek ki? o.O Sőt, azt kell hogy mondjam, egyik haveromat se cseszegetik. Akkor most mindenki akit ismerek jól néz ki? Nem hát. Szerintem neked nem a külsőddel van baj.
2013. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mégis ki mondott rád és mit?

Ennyiből nem lehet kiindulni.

2013. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon egyszerű. Pl. ismerkedést kezdeményezel és máris citrombaharapott, savanyú képpel néz rád, a szemeiből pedig szinte süt az undor.
2013. febr. 24. 15:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nagy valami mit mondjak.


Talán nem akar ismerkedni, vagy épp foglalt.

2013. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az nem magyarázat az ilyen viselkedésre. Értelmesen is lehet kommunikálni. Az ilyen esetekben szinte biztos vagyok benne, hogy "szinten aluli"-nak tartott, azért reagált így.
2013. febr. 24. 15:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jól értem az a lány egy rossz szót sem szólt, csak pofákat vágott, amibe te meg beleláttál valamit, és most már biztos vagy benne, hogy úgy volt.


Majd akkor panaszkodj, ha valaki csúnyán beszél veled ok nélkül, stb.

2013. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyan is volt már párszor. Jeladás, utána pedig lekoptatás durván. Gyakran megkaptam már, hogy néztem-e már tükörbe?!
2013. febr. 24. 15:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Néztél már tükörbe?
2013. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!