Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit hetente többször is látok, először ő figyelt fel rám, folyton engem nézett majd engem is elkezdett érdekelniő. Ez kb 3 hete volt, azóta ha látom a vonaton és környékén folyton egymást nézzük, majdnemhogy le sem veszi a szemét rólam. Tehát nagyon megtetszett.. De a barátnőm múlthéten odament hozzá mikor én nem azzal a vonattal mentem és elmondta neki hogy tetszik nekem stb és rákérdezett hogy én is tetszem e neki, a srác azt mondta hogy nemtudja kiről van szó.. Utána amikor láttam már nem nézett és ha jólláttam még elkerülni is próbált, ez igy most elég rosszul esik és fogalmam sincs hogy mitől csinálja ezt... Segitsetek!! :( 15/L

2013. febr. 24. 20:34
 1/2 D'a ***** válasza:
nagyon gáz, hogy a barátnőd kérdezgette :D evvel rontottad el ;)
2013. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom :/ de attól még miért változott meg? :(
2013. febr. 24. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!