Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Tudom, nehéz ilyen kérdésre kép nélkül válaszolni, illetve úgy, hogy nem ismered azt akiről szó van, de ez most csak kíváncsiság.

17 éves, viszonylag okos, kb. egy erős 4-es tanuló elég kemény gimiben, zeneileg nem szereti azokat a tipikus "tuctuc" zenéket, inkább rockot hallgat. Kinézetre nem rocker. Szeret nőiesen öltözködni, de nem kihívóan, tehát nem köldökig kivágott felsőket hord cicanacival... Hosszú haja van. Vékony, de egyáltalán nem anorexiás és olyan átlagos magasságú. A környezete szerint szép. Idegen társaságban nehezen tud feloldódni, nem szeret nagyon megszólalni, inkább csendes megfigyelő marad és akkor tud önmaga lenni, ha már tényleg ismer valakit. Nem szeret discoba járni, de a barátaival sok időt tölt, kisebb házi bulikat szereti, illetve a koncerteket is. Sok fiú barátja van. Kicsit sértődékeny, de képtelen sokáig haragot tartani.

Nektek mi a véleményetek egy ilyen lányról?


2013. febr. 24. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem féltékeny fajta, és tetszik, akkor igen.
2013. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Abban amit leírtál nincs semmi kivetnivaló.
2013. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze, semmi baj nincs veled így leírás alapján:)
2013. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mutass képet. Aztán majd kiderül...
2013. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
viszonylag okos? háhh én 5-ös tanuló vagyok egy elég kemény egyetemen :)
2013. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem járnék, mivel kiábrándultam az összes csajból, max haverkodnék.
2013. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi rossz... :)


De biztos vannak rossz tulajdonságaid is. Írd le azokat is! :)

2013. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
péntek
2013. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha külsőre van benne valami, akkor elképzelhető. Bár én nem vagyok híve a kisebb házi buliknak sem:) Meg mondjuk ha dohányzik, vagy alkoholizál, akkor nem annyira.
2013. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ajjé, tetszetős jellem! :)
2013. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!