Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha reménytelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha reménytelenül beleszerettem a kolléganőmbe?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve már, hogy új munkatárs jött hozzánk dolgozni, egy nagyon különleges lány. Igazán nem akarom ragozni, menthetetlenül belészerelmesedtem kb. egy hónapon belül, mert nem csak a legszebb lány, akit valaha láttam, de olyan lelki kapcsolatot is érzek, amilyet korábban még senkivel. Nagyon jó barátok vagyunk az első perctől kezdve, bár az én részemről nyilván sokkal erősebb ez a ragaszkodás. Ahogy az lenni szokott, Neki természetesen nagyon komoly kapcsolata van, sőt, igazából menyasszony. Eszem ágában sincs hiú ábrándokat kergetni (sőt, igazából tudja Ő is nagyon jól, mit érzek, nagyon őszinték vagyunk egymással), egyszerűen csak szeretném túltenni magam ezen az érzésen: kínzó minden perc, amit együtt töltünk, ennél már csak az kínzóbb, amikor távol vagyok Tőle. Kis túlzással nincs olyan perc már egy éve, hogy ne Rá gondolnék, ne az Ő hiányát érezném vagy a figyelmét keresném. Ráadásul kb. egy méterre, szemben ül velem az irodában, sokszor együtt is kell dolgoznunk. Semmi lehetőségem, hogy valahogy kiverjem Őt a fejemből. Nagyon rég óta aktívan keresek új munkát, főleg Ő miatta, hiszen tudom: egyedül csak az enyhíthetne, ha végleg elszakadhatnék Tőle. Bár eleinte nagyon rossz lenne, tudom, hogy az idő sok mindenre gyógyír. Így viszont minden nap szenvedés.


Mit tehetnék ez ellen, hogyan tehetném túl magam rajta? Nem tudom lekötni magam hobbival, szórakozással, új emberek megismerésével, mert egyrészt nagyon sokat kell dolgoznom, túlóráznom, másrészt eredendően is nagyon zárkózott, magamnak való vagyok, és ahogy írtam: bármibe is fogok, úgy is Őrá gondolok.


28/F


2013. febr. 24. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Pacsi haver, majdnem ugyanez a sztori nálam is. 26F
2013. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig csak új munkahellyel fogod tudni magad túltenni ezen a dolgon. Ha tényleg semmi esély rá, hogy esetleg összejöjjetek, szóval ha minden klappol vele és a vőlegényével, akkor sajnos bele kell törődnöd. Folytatsd a munkakeresést, vagy ha a munkáddal teljes mértékben meg vagy elégedve, akkor próbálj ismerkedni akár szórakozóhelyeken, akár a neten. Talán ha netes ismerkedésbe kezdesz, akkor lekötheti valaki más a figyelmed tartósabban és még kapcsolat is lehet belőle. Sok sikert, hajrá!
2013. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fospuska ***** válasza:
nekem egyszer az segített, hogy elmondtam a lánynak,mit érzek és megkértem, mondja el ő is magáét. tudtam a választ előre, ő is tudta, hogy csak akkor teszem túl magam rajta,ha ki lesz mondva a nem. rendes volt ,megértette,megtette. azóta is nagyon jó barátom.:)
2013. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából ez nálunk is megtörtént, pontosabban nyilvánvalóvá vált, hogy tudta, mit érzek (annak ellenére, hogy próbáltam azért palástolni), ezért végül inkább őszintén kibeszéltem magamból mindent, remélve, hogy valóban könnyít majd rajtam. Egy kicsit jobb is, és persze ugyanúgy jó barátok maradtunk, a probléma viszont az, hogy ennek ellenére természetesen nem tudom megváltoztatni az érzéseim iránta. Ez jön magától, nem attól függ, hogy van-e esélyem vagy nincs :( És amíg minden nap ilyen közel vagyunk egymáshoz, úgy érzem, hogy nem is lesz könnyebb, és nem tudom ezen túltenni magam :(
2013. márc. 2. 19:36
 5/5 fospuska ***** válasza:
akkor nincs több ötletem,de sok sikert. és legyen szerencséd,ha már ilyen kitartó vagy.:)
2013. márc. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!