Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Azt hiszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Azt hiszem, hogy beleszerettem a 'bátyámba'!

Figyelt kérdés

17 éves leszek és még sosem volt barátom, sosem voltam szerelmes. Viszont itt lakik (nem rég óta) velünk a mostoha tesóm... anyám második férjének a fia. Ugyebár vérrokonok nem vagyunk és nagyon helyes, meg cuki, kedves, figyelmes velem, segít ha valami bajom van... és azt hiszem, hogy beleszerettem. Vagyis nem tudom... még nem voltam szerelmes, de úgy gondolom, hogy ilyen érzés :)

de nem tudom, hogy én tetszhetek-e neki vagy csak úgy néz rám mint a húgára. hogyan tudom ezt kideríteni?

és szerintetek ezt anyunak hogyan lehetne elmondani? tudom, hogy anyukám nagyon mérges lenne.... mert minden fiú témán fennakad és eddig egyszer- kétszer beszélgettünk csak ilyen dolgokról, de akkor is ilyeneket mondott, hogy nincs szex házasságig meg egyebek... úgyhogy nagyon régimódi :( szerintetek mit tegyek??



2013. febr. 12. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ő nem a bátyád így nyugodtan rányomulhatsz
2013. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem unatkozom!! olyan hihetetlen, hogy feltettem egy ilyen kérdést??
2013. febr. 12. 18:48
 3/12 anonim ***** válasza:
tesó hány éves?
2013. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nyugodtan hajts rá úgyis családban marad :D
2013. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hallgass rám, ha nem akarsz nagyon nagy családi vihart, perpatvart akkor felejtsd el ezt az egészet. Azt kérded szerelem-e? Nem tudom. De ha az, akkor reménytelen szerelem.
2013. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

sikerült elírnom... én 18 leszek, ő 25 és most itt lesz egy jó ideig :(

és nem tehetek róla.... azt hiszem, hogy tényleg szeretem... és annyira utálom, hogy ő a 'tesóm'

2013. febr. 12. 19:03
 7/12 anonim ***** válasza:
és neki van valakije?
2013. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
azért lakik most itt, mert szakított pár hete a barátnőjével.
2013. febr. 12. 19:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keveredj vele közelebbi kapcsolatba.
2013. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kamu a kerdes.

Ez egy tipikus tini vagyalom.

2013. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!