Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bennem ment el popsiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bennem ment el popsiba, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik, mert ha hüvelybe megy el akkor leszek terhes. De ugyen nem folyik át? meg a hasamon feküdtem utána. ki is mostuk. Mert valaki írt olyan hülyeséget is, hogy átszivárog...-.-

2013. febr. 25. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Természetesen lehetsz terhes! Így lesz a méhen kívüli terhesség ...


Basszus hétfő reggel ilyen kérdéssel indítani, komolyan fáj ...

2013. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

caM én is így éreztem xD


Nem, nem lehetsz terhes.

2013. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ASOT ***** válasza:
100%

Jujj Istenem :)

Szóval dugtok de gyakorlatilag fingotok nicns a szexről...remek

2013. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszem kár volt felkelni

most komolyan, ha valaki dug előtte mi a francért nem használja azt a rohadt netet, ha már otthon sem tud kérdezni

N

2013. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy hülyeség akkor te miért vagy olyan hülye, hogy mégis megkérdezed???
2013. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kis csoki fiú lesz. Majd csókoljátok meg az újszülöttet helyettem is.
2013. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy át folyik..-.-"
2013. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most vagy minket hülyítesz, vagy te vagy nagyon hülye!

Nem igaz, hogy ilyen emberek fognak azután még választani is az országban. Kellene a gyíknak feltenni egy IQ mérő alkalmazást.

2013. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
uristen szerinted a seggedbe van a petefészek xdd.könyörgök már x'd
2013. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes csak akkor ha esetleg átfolyik de nem hinném hogy a sperma be kanyarodik oda xd tehát nem nem szivárog át az hülyeség.Ha netán a hüvelyedbe kerülne akkor talán de kicsi a valószinüsége amúgy meg kodtom gumi használata kötelező anális szexnél és még annyi ha análisan csináljátok utána hüvelybe nem szabat átrakni ugyan is a végbélbe rengeteg a baktérium és azért.30-FF
2013. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!