Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetek terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nincs egy hónapja se, hogy szeretkeztünk a barátommal és mikor elment és kivette az óvszer bennem maradt. Mindenem olyan lett. Utána elmentem zuhanyozni. Nem is foglalkoztunk vele, úgy gondoltuk nem lehet semmi. Rá pár hétre viszont kiszakadt az óvszer, de amint lehetett vettem be esemény utáni tablettát. Most két napot késik. De amúgy is minimum két napot szokott késni, csak nem tudom, hogy kellene e aggódnom.

17/L



2013. febr. 17. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.Gratulálok.
2013. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom, én biztos nem lehetek, de Te igen!
2013. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy terhességi tesztet
2013. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Mindenem olyan lett" Gratulálok. Már akkor kellett volna esemény utánit bevenni. És igen simán lehetsz terhes.
2013. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elso balesetnel kellett volna az esemeny utani.

A legtermekenyebb eletkorban vagy, lehetsz terhes.

2013. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az első az két nappal menstruáció után volt.

Meg szerintem nem jutott el a hüvelyig sem.

2013. febr. 17. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:
már az első után kellett volna.. nagyon felelőtlen vagy.. én már rég rohantam volna esemény utániért, te meg lehet aggódnom kéne?! megérdemelnéd h az legyél, de sajnálnám a kisgyereket..
2013. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#7, ahoz nem volt vered hogy odaird hogy fiu vagy vagy lany, en 20/F vagyok, es fogtam a kezet egy lanynak aki hamar eszrevette hogy teherbeesett, es a csavo lelepett, es o ment hogy elvetesse a gyereket. SOHA ne kivanj olyat masnak amit nem eltel at, abbol a szegeny lanybol minden anyasagi oszton elojott, es fajtak a mellei, es reggeli rosszullet es minden volt, es amikor kijott a korhazbol ossze volt torve, es nem a nyugtatoktol, hanem mert ilyenkor meghal egy gyerek, a te gyereked.. nem tudod milyen erzes az, en az ellensegemnek nem kivanom hogy megtudja! remelem vegul nem lett gond, azert irhatsz egy valaszt :]
2013. márc. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!