Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni amit tettem?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég egy házibuliban többet ittam a kelleténél és lefeküdtem két sráccal (az egyiket ismertem, a másikkal akkor találkoztam először). Nem értem, hogyan veszíthettem el ennyire a fejem, ez a viselkedés nem jellemző rám. Ráadásul barátnőm ránk nyitott és eléggé sokkolta a dolog, amit meg is értek. Azóta nagyon megbántam, mert van egy új kapcsolatom (egy hónapja és nagyon bűntudatom van, amiért megcsaltam), és azt sem szeretném, ha volt párom fülébe kerülne a dolog (mi is jóban maradtunk, barátnőm pedig napi szinten tartja vele a kapcsolatot). Azóta szinte folyamatosan ezen jár az agyam, hogy mikor derül ki, és szinte rémálmaim vannak miatta...hogyan tudnám elfelejteni a dolgot, vagy legalább nem ezen rágódni állandóan?

2013. febr. 25. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell annyit inni, te ostoba lány!
2013. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne bánkódj miatta (már megtörtént, nem tudod visszacsinálni), hanem tanulj az esetből! Ha meg félsz, hogy kiderül, akkor inkább mondd el te! Lehet, hogy vége lesz a kapcsolatotoknak, de legalább akkor tényleg megtanulod a leckét... :)
2013. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkabb ne felejtsd el, akkor talan nem keveredsz megegyszer ilyen szituacioba.

Ilyen story ugyis a pasijaid fulebe jut, akkor mar egy fokkal kevesbe kinos, ha te mondod el nekik.

2013. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon hülye vagy, hogy ha ezt nem mondod el azonnal a párodnak: hidd el nem őt csapod be, hanem saját magadat. Annyi önbizalmad nincs, hogy magadban higgy, a párodra mindig féltékeny leszel.
2013. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

el akarod felejteni? válaszd a kék pirulát.

üdv. Neo, a mátrixból.

2013. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!