Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy nem tudtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy nem tudtatok elfelejteni valakit?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az az ábrándozós, álomvilágban élő típus, de van egy fiú, aki már több, mint másfél éve tetszik, ráadásul barátnője van (mielőtt valaki félreértené, tiszteletben tartom. nem kavarok be nekik). Egyszerűen próbáltam már elfelejteni, de nem tudom kiverni a fejemből. Tudom, hogy emiatt nem jövök össze senkivel, emiatt szenvedtem tavaly nyáron is, mert amíg ő ott van folyton a fejemben, addig olyan vagyok mint valami mániákus. Mit tegyek? ráadásul mindennap látom őt a suliban..17/L

2013. febr. 24. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem még most is tetszik egy lány.3 év óta.

Én úgy próbálom terelni a gondolatokat róla,hogy aktívan csajozok sportolok.

F19

2013. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem tetszik egy srác 2 és fél éve,nem is tetszik hanem inkább szeretem, és ö a leghelyesebb akivel eddig találkoztam, csak 1200km-re lakik tölem, és tudom hogy bejöttem neki és ö lépett is de nem léptem mert azt hittem hogy csak szórakozik velem.. de fél éve elég csúnyán összevesztünk és letiltott facebookon, új telefont kapott és új számai is lett és fél éve nem hallottam róla semmit de nem tudom elfelejteni, és mindent megpróbáltam, volt barátom, de szakítottam vele, mert nem tudtam öt szeretni a másik pasi miatt, szóval nem tudom...
2013. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nekem sem szimplán csak tetszik, hanem szeretem.. és a legrosszabb hogy ő is bír engem. ha bunkózna vagy szimplán csak le se sz.rna akkor könnyebb volna, de így, hogy aranyos, mosolyog rám, stb, így bennem marad valami remény.
2013. febr. 24. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!