Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretők! Nektek már volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Nektek már volt ilyen? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Olyan lányokra gondolok, akik 18 év körüliek és egy idősebb (30+os) férfinak van/volt a szeretője. Mi lett a vége? Megbántad?

2013. febr. 25. 19:40
 1/4 A kérdező kommentje:
és a férfi nős. köszi a választ előre is :)
2013. febr. 25. 19:42
 2/4 yattatata válasza:

Szia!

nem vagyok nő és nem is voltam hasonló szituációban, csak arra szeretném felhívni a figyelmedet, hogy egy család szétrobbantására készülsz! teljesen mellékes , hogy az "Úriember?" mikkel próbál téged bolondítani, de kérlek gondolj bele:

ha Te és a veled egyidős párod teszem azt gyermeket nevelne 30 évesen és életed szerelme egyik nap betoppanna a ténnyel: talált magának egy 18 éves hölgyeményt! neked ez hogy esne?

nem mellékesen ekkora korkülönbségnél a férfiak szeretőt keresnek, nem pedig egy következő potenciális feleségjelöltet!

szóval mielőtt cselekszel, vagy pedig már cselekedtél, kérlek gondold át a helyzetet, mert van amikor nem a szív szavának kell engedelmeskedni, fájjon az bármennyire is. hajrá

2013. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, ha tisztában vagy azzal, hogy nem fogja otthagyni érted a feleségét, és csak jól akarod magad érezni vele, mért ne? Tudom, h most ez milyen rosszul hangzik, de nem te rombolod szét a kapcsolatot, ha a pasi mást keres, akkor már rég nem működik jól az a kapcsolat. De ez nem jelenti azt, hogy el fogja hagyni a feleségét. De nagyon szép pillanatokat élhettek át együtt.
2013. febr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen szitu. 10évvel volt idősebb a pasi nálam, szeretőm volt, szerettük egymást. Nagyon jól elvoltunk, azóta is hiányzik. Felesége van és egy kisfia. Egyáltalán nem biztos h nem hagyja el a nejét!!!! És nem TE rombolod szét a családi idillt, mert ha te nem mész bele, majd belemegy más, és akkor mást fog ba**szni. Szóval menj bele ha tetszik a pasas. Én egy percet sem bántam meg. 23/N
2013. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!