Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti észreveszitek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti észreveszitek, hogy milyen ruhákat visel egy lány?

Figyelt kérdés

Vagy konkrétan: A Lány.

Csak mert sokszor mondják, hogy a férfiak, a nőkkel ellentétben, bizonyos részleteket (pl. ékszerek, körömlakk stb) egyáltalán nem vesznek észre a nőkön, vagy legalábbis nem érdekli őket.

De az mennyire zavaró nektek, ha például egy lány gyakran ugyanazt a ruhát viseli (mert nincs neki sok)?


2013. febr. 25. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

észreveszem..


nemérdekel, hogy sokszor ugyanazt hordja csak legyen kimosva


nekem sincs két gardróbra való cuccom

2013. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha szép a lány és mondjuk a barátnőm és szeretem akkor nem érdekel. Majd veszek neki ruhákat:)


Viszont én megszoktam nézni egy lányt alaposan. Ha ti nem is látjátok én pontosan tudom milyen a körmöd,milyen ékszerek vannak rajtad stb.

20f

2013. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az utolsó kérdésedre: az engem nem érdekel
2013. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem pont nem érdekel h hányszor viseli. Már arra sem emlékszek h előző nap mit viselt, max arra h jó segge volt-e benne. És itt ki is merül h mit nézek meg a ruháján: jó-e a segge benne.
2013. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem. Mármint megnézem, de nem jegyzem meg. Bár ha mindig ugyanabban lenne, talán feltűnne.
2013. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ASOT ***** válasza:

Persze, hogy észrevesszük. Attól hogy nincs neki 2000 ruhája ez nem gond.

lényeg h tiszta legyen és ápolt.

A műköröm nem érdekel minket (vagyis engem nem).

ékszerek sem érdekelnek h milyen és mennyi van rajta, a nő érdekel, hogy hogy néz ki.

És nem fontos megvennie az 50.000 Ft-os nadrágot amit megkaphat 10.000 ft-ért is. Lényeg h csinos legyen és ápolt.

2013. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Én a lányokat meztelenül látom, szóval ha akarnám se venném észre a ruhákat, amit hord. Emiatt gyakran előfordul hányinger.
2013. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a biszexuálisok/látens melegek megnézik a részleteket is (körömlakk, ékszerek, stb). Egy heteró férfinek az ilyen dolgok elkerülik a figyelmét. Lehet h egy pillanatra odapillant, de nem von le következtetéseket, és átsiklit felettük. 27N
2013. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én minden ruháját megjegyzem kb és legapróbb dolgokat is megjegyzem még szóvá is teszem neki olykor :D Egyébként ha igényes és tiszta nem zavarna egyátalán csak ezek mellett csinos is legyen :)
2013. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki tetszik, annak 1hétre visszamenőleg azt is megmondom hogy milyen zokni volt rajta. A sok cucc nem lényeg. 18/f
2013. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!