Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a 14-17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a 14-17 évesek hogy az első szerelmük lesz életük párja? Meg amugy is. Ennyi idősen minek nekik pasi? én 14 vagyok, de esküszöm nem értem.

Figyelt kérdés
voltam már szerelmes kb 3 évig az egyik haveromba..csak nem visuonozta..ugyhogy nem azt irogassátok hogy azért nem értem mert még nem voltam szerelmes.
2013. febr. 25. 20:26
 1/7 sztbali ***** válasza:
85%
A tiniszerelmeknek ez az "átka". Az első "nagy" szerelemről sokan hiszik ezt.
2013. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért 17 évesen már megtalálhatja az ember a párját.


Anya 15, apa 17 volt, amikor összejöttek, de apa már 16 évesen szerelmes volt az akkor 14 éves anyukámba.


Mindkettőjüknek első szerelem volt és 25 éve házasok.

Szóval éppen összejöhet, nem kötelező mindenkinek összevissza keresgélni.

2013. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En 1 eve es 4 honapja vagyok egyutt a baratommal es nagyon szeretjuk egymast. Nem hiszem hogy o a nagy ő de remenykedek benne :)
2013. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmesnek csak akkor jó lenni, ha viszont szeretnek... Nem véletlen, hogy "nem érted", elvégre ehhez 2 ember kell. Majd ha találkozol valakivel, aki valamilyen szinten "megváltoztatja" az életed, akkor meg fogod érteni. Amúgy, még mindig vannak kivételek, akiknek ez összejön. :)
2013. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem is lehet úgy szerelmes az ember, hogy ne az igazit lássa a párjában, ha nem lenne ott az elhatározás minden alkalommal, hogy vele akarom leélni az életem. Csak aztán valami elromlik :( És újra kezdődik minden.
2013. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de ha együtt vagy valakivel és nagyon szereted, illetve jól mennek a dolgok, akkor eszedbe se jut ilyen fölösleges dolgokon gondolkodni.
2013. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mert a legtöbben reménykednek hogy nekik sikerül, őket szeretni fogják egy életen át... mert titokban a legtöbb ember ezt szeretné.

aztán csalódás mikor kiderül hogy szexre kellettél vagy csak lelkiszemetesnek, vagy csak mert várt valakire aki jobb és ezért gyorsan ejtett is.

aki nem élte át az tényleg nem érti. én is voltam az 1. szerelem előtt plátóian szerelmes de az nem ugyanolyan... ott nincs remény és ezért elfogadja az ember hogy eleve kudarc, de a másiknál örökké küzd hogy jó legyen és kelljen... ha igazán szerelmes és nem akarja elveszíteni a másikat.

2013. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!