Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, az gáz, ha egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az gáz, ha egy fiúnak a kigombolt ingnél felül kilátszik a mellkas szőrzete?

Figyelt kérdés
Ne hasig kigombolt inget képzeljetek, hanem egy sima átlagosan begomboltat, amiből felül kilátszik. Ez tetszik nektek? Leírnátok még a korotokat?
2013. febr. 26. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem. Szerintem szexi.

21

2013. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Az az igazi mikor a szőrös segge látszik mert az a menő hogy letolt gatyával mászkálnak az utcán.
2013. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg undorító... pfejj... 30/N
2013. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem tetszik. Pláne ha 18-20 évesnél nem idősebb a gyerek.

18/L

2013. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhetnek még...
2013. febr. 26. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem undorító, 1-2 nagyon jó pasin elmegy 22l
2013. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szexi,ha a pasi is vonzó.Ha helyes arc+sportos test és jó ízlés párosul hozzá,akkor nagyon is jó.

Ha nem,akkor nem annyira.

2013. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!