Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűntek a konzervatív lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a konzervatív lányok?

Figyelt kérdés

18 és 24 év között,mintha már nem is léteznének ilyenek(vagy ha létezik is,akkor nem akar szóba állni velem),csak azt nem tudom,hogy miért?

Félre ne értsetek ez a kérdés nem társkeresési céllal fogalmazódott meg,hanem pusztán azért,mert már a sokadik lányban csalódtam és nem tudom,hogy érdemes-e még várnom egy olyan lányra,akinek a nézetei az enyémhez hasonlóak.



2013. febr. 26. 21:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy a kérdésnek inkább úgy lenne értelme,hogy léteznek-e még konzervatív lányok.
2013. febr. 26. 21:11
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdemes várnod. Az, hogy nem találtál eddig magadnak valót, semmit nem bizonyít.

Mi az, hogy nem akar szóba állni veled? Akkor bizonyára rosszul közelítesz... a csalódások meg... közelebb visznek a célhoz.

[link]

2013. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A konzervatív lány mindenkinek mást jelent. Nem is szeretném ezt a kifejezést használni. Viszont abban biztos vagyok, hogy vannak még normális felfogású lányok, de tény, hogy egyre kevesebb. Az ismerősi körömben több normális felfogású lány is van, de azt hozzáteszem, hogy ezen lányok többsége kapcsolatban van.


Tehát vannak még ilyen lányok, csak keresni kell őket és persze kell egy adag szerencse is, mert mondom sokaknak van barátjuk.

2013. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Teljesen normálisan közeledtem feléjük,nem voltam nyomulós,sem bunkó,még a hülye humoromat is mellőztem.


Az pedig tényleg a másik gondom,hogy ha találok is,akkor foglalt,vagy másba szerelmes és még sorolhatnám,hogy mik a gondok.

2013. febr. 26. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Kihaltak. Ez tény!
2013. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
na most nem mindegy mire gondolsz. politikai/társadalmi nézeteire érted mindezt, vagy olyasmikre, hogy például visszafogott legyen, ne igyon stb. sokan ezt értik konzervativizmus alatt,de ők szerintem keverik a dolgokat
2015. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!