Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozzak egy fiúval?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan barátkozzak egy fiúval? 16/L

Figyelt kérdés

Osztálytársam az illető.Már egy ideje vonz a személyisége,nagyon szeretnék vele barátkozni.Adnátok tippeket?Mivel fiú,ezért talán ez eltér.


Viszont van egy másik dolog.Én ugyan barátságról kérdeztem,de van valami ami érdekel.A fiú néha engem néz.Múlt hét egyik napján volt hogy ránéztem és láttam hogy néz,ez kb. minimum 3x volt aznap.De egy másik nap olyan is volt,hogy egy másik lányt ,,piszkált" és közbe aztán engem nézett.Olyan is volt hogy egy kis dolog miatt beszéltem vele,és mintha nagyon kicsit zavarba lett volna,ezt azért gondolom mert lassabban beszélt mint szokott.Ezek alapján tetszhetek neki?


Bocsi hogy sokat írok,de a kérdés mindkét fele érdekel. Köszi:)


U.i.:Akár tetszek neki,akár nem,attól még barátság lehetne a részemről :)


2013. febr. 26. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak egy jó tipp akar lenni, ne kezdj ki osztálytárssal. Ha nagyon tetszik akkor várd meg amíg végeztek.
2013. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja
2013. febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen tetszhetsz neki afelé mutatnak a jelek. Igen ilyenkor ahng magasság, beszéd tempó és bármi más megváltozhat, ezt kevesen szokták észrevenni. -Neked sikerült.

A lassabb beszéd annak a jele lehet, hogy nagyon koncentrál, hogy megfelelően fogalmazzon neked, vagy nehogy kimondja, hogy tetszel neki. Ezért alaposan megfontol minden szót, ez egy picit lelassítja.


Ha az elől lévő lábfeje feléd mutat például egy társaságban vagytok.

Változik a beszéde nálad.

Kitágul a pupillája ha a szemedbe néz.

Egyfajta bizalmas nézést használ,tehát ha beszélgettek a tekintetének a vándorlása például nem a szemeid és a szád által behatárolt háromszögre irányul, hanem lejebb is néz egy picit.

Ha közelebb áll hozzá, mint másokhoz szokott. Ha igyekszik valamelyik testrészével 15 cm-e megközelíteni vagy azon belül.

Ha amikor meglát, de te még elvileg nem látod, megigazítja a ruháját.


Szóval ha ezekből több is van, és rendszeres akkor tetszel neki. Viszont ez esetben többet akar, mint barátság, ha te csak barátkozni akarsz az lehet problémás lesz neki.

Mert lehet, hogy belemegy, de végig reménykedni fog. Állandóan féltékeny lesz, ha más srácra nézel, stb... Ebben az esetben nem lesz őszinte a mosolya ha mással összejössz.

2013. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő tetszik neked, vagy csak barátkozni akarsz?
2013. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!