Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan barátkozzak egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan barátkozzak egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Mindketten 14 évesek vagyunk. Én egy csendesebb lány vagyok. Mondták már azt is rám, hogy kiszámíthatatlan, titokzatos, kiismerhetetlen, érdekes személyiség... De szintén van egy másik alkotott vélemény is rólam, miszerint esavanyodott, peszsimista, hepciás lány vagyok.

Ő pedig ilyen igazi fiú. Mármint, a gondolkodása, a viselkedése, az öltözködése is arra utal, hogy nem egy elcsszett b*zi, mint a legtöbbjük.

Pár hete megbökött Facebookon, és "like"olta a képeimet. Felvett MSN-re, és jól elbeszélgettünk. Az iskolában viszont nem mer hozzám közel jönni. Nézni szokott, ránézek, és elfordítja a tekintetét. Nem szeretnék tőle egyelőre többet, csak azt, hogy megismerhessem, mint embert. Odamenni sem szeretnék, mert nem akarom, hogy azt gondolja, nyomulok. Mit tegyek, hogy hozzám merjen szólni? Változtassak a viselkedésemen?


2011. jan. 27. 16:15
1 2
 1/14 Fülünyúl ***** válasza:
16%

Igen, változtass. Fókuszálj a táblára az órákon mert buta maradsz és nem lesz állásod, pénzed huszonévesen.

Emellett ne a f@szbúkon éld az életed.


Esetleg add kölcsön neki a szagosradírt, és akkor hozzád mer szólni, legalább megköszöni. A szagosradírt tekintheti mint egyfajta szerelmi zálogot is.

2011. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Órán a táblára figyelek... Köszönöm a választ. Igazán segítőkész vagy. :)
2011. jan. 27. 16:19
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Ha úgyis beszéltek MSN-en, miért nem jön szóba ott a téma? Szerintem felhozhatnád, hogy ne csak ott beszélgessetek, hanem élőben is. Tény, hogy ez a pasi dolga lenne, de ha már ő nem teszi, akkor lépj te! Abban semmi nyomulás nincs, hogy élőben is beszélgettek, nem csak msn-en. Hajrá:-)
2011. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mondta már, hogy elmehetnénk (többen) megnézni valami filmet. Azt válaszoltam, hogy előbb szeretnék vele élőben is beszélni. De erre ő csak egy ":D"-t írt.
2011. jan. 27. 16:29
 5/14 anonim válasza:

Ha van valami érdekes cucca, menj oda:

-Helo, az unokatesóm pont ilyen izét szeretne. Te hol vetted?


Meglátod, a többi menni fog magától!

2011. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És ezzel be is fejeződött a párbeszéd? Ne butáskodj már! Addig ne hagyd annyiban, míg meg nem beszéltek egy időpontot egy beszélgetésre, különben nem fogtok egyről a kettőre jutni!
2011. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy miért nem jön oda napközben valamikor? Van, hogy egyedül ülök...
2011. jan. 27. 16:34
 8/14 anonim ***** válasza:

"Ha van valami érdekes cucca, menj oda:

-Helo, az unokatesóm pont ilyen izét szeretne. Te hol vetted? " ---> én mindig így szoktam :D az unokatesómra kenem :D Amúgy meg, biztos tetszel neki, csak félős vagy nem tudom. Neked kéne odamenni, hiszem már úgyis ismeritek egymást.....stb. Ha egyedül van odaülsz mellé, köszönsz neki, és elkezdtek beszélgetni, mint a neten :)

2011. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Jogos, hogy nem érted, de erre választ nem azoktól fogsz kapni, akik nem ismernek sem Téged, sem a srácot. Szerintem sokan vannak itt, akik szívesen segítenek Neked (én is), de Te is tegyél valamit! HA ő nem megy oda, menj oda Te. Vagy legalábbis tedd szóvá ezt msn-en. Ez egyáltalán nem nyomulás.
2011. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Rendben, kitalálok valamit :)

Nagyon köszönöm a válaszokat. :)

2011. jan. 27. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!