Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a fiúval, hogy lekopjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok 2 hete lett vége a 1,5 éves kapcsolatomnak.


Az egyik fiú ismerősöm találkozni akart,gondoltam egy kis beszélgetés,séta,nem árt,aztán elérkezett a találka,és kiderült,hogy ő ezt randinak tervezte,elmondtam neki,hogy most jó nekem egyedül,azt hittem megértette,de nem.


A másik indok az,hogy 30 éves,és már 7 lánnyal feküdt le,és vagy a randi napján,vagy utána 6 nappal,én nem akarok a 8. lenni,hiába mondja,hogy én más lennék,mint ők.


Hétvégén osztálytársakkal buliztunk,erre odajött bemutatkozott,mintha a párom lenne,meg akart csókolni többször,de nem hagytam neki,igyekeztem lerázni.


A neten mai napig udvarol,már írtam neki szépen,bunkón,vagy vissza se írtam,de semmi,tegnap este szerelmet vallott,és megfogadta nem adja fel,egyszerűen nem lehet lerázni,nagyon tapad,már az ismerőseimet faggatja neten,hogy tudna meghódítani engem.


Életemben nem láttam ennyire makacs és kitartó férfit,bár én úgy látom,hogy csak arra kellek neki,utána nem kedveskedne többet,de én már napról napra csak megutálom még jobban őt...


21/L és 30/F


2013. febr. 27. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Helló, szerintem elsőként döntsd el, hogy tetszik-e, hogy ilyen kitartó vagy nem. Ez fontos, mert innen indul a történet. Ha tetszik, még mindig csalódhatsz, de ez mindennel így van az életben. De az is lehet, hogy igazat mond, és te vagy neki a "suntome" :) Miért ne? lehet. DE ha nem tetszik a brusztolása, akkor viszont ha szólsz neki és ennek ellenére is zaklat akkor a netes technológia világa ad rá lehetőséget, hogy ignoráld. Ha nem neten zaklat, akkor meg feljelentheted és ezt tudathatod is vele. Szóval szerintem te döntsd el mit akarsz és aszerint cselekedj, és legyél következetes, legtöbbször érdemes.
2013. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudod megkerülni, hogy nyíltan beszélj vele.

El kell mondanod, hogy nem szeretnél vele többet találkozni az eddigi kapcsolat is tévedés volt. Ha pedig társaságban próbálkozik, akkor a társaság előtt kell nyíltan megmondani neki, hogy nem szeretnél vele többet találkozni. Ezt már többször megmondtad, és legyen szíves ehhez tartsa magát.

Ha pedig nem ért a szóból arra valók a barátok, hogy meggyőzzék erről.

2013. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek ment a zöld kész,köszi a segítséget.
2013. febr. 27. 10:02
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezt az üzenetet hagyta nekem:


Szia drága sajnálom hogy meg bántottalak,de én tényleg úgy érzek ahogy tegnap mondtam,és nem vernélek át,és nem az ágyba akarlak becsalni!

Én rendes vagyok,és aranyos,és tényleg nem verlek át,

higgy nekem kérlek!


Ez egyre rosszabb,most letiltottam,de kezd nagyon kikészíteni,ez a helyzet.

2013. febr. 27. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!