Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ellen, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Még mindig szerelmes vagyok az exembe, viszont már nem akarok tőle semmit. Egyszerűen megalázó amit tett velem. Kihasznált. Viszont én hülye nem tudom elfelejteni. Más emberek próbálkoztak nálam de mindig csak Ő-rá gondoltam.

Megjegyzem 3-4 hónapig jártunk még 3 hónappal ezelőtt xd


2013. febr. 27. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

ugyanigy vagyok enis:/ ma is lattam az exem,es belepusztulok hogy már nem vagyunk egyutt. :/

de lehet neked csak egy új pasi kéne,maga az érzés hogy van vkid.de neem konkrétan ő kell.

17/L

2013. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most el akarod felejteni, vagy az ellen akarsz tenni, hogy elfelejtsd?
2013. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!