Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most ribanc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most ribanc vagyok amiért két fiút kinéztem magamnak az interneten és mindkettő tetszik nekem, de annak adok esélyt amelyik eljön hozzám?

Figyelt kérdés

Kicsit furdall a lelki ismeretem,mert az egyiket lehet hogy hagyom de megbántottam,mert valahogy leakarom rázni,a másik szimpatikusabb és messzebbről jönne ide és ugy tűnik hogy tényleg látni akar,csakhogy ő muszlim és ha egyszer belenéz hogy mit beszéltem a másikkal lehet hogy kiakad rám.

Egy társkereső oldalon találtam rájuk.Amelyik közelebb lakik egy darabig nem is érdekelte hogy mi van velem csak mostanában mikor ez a másik srác is színre lépett.

Nem akarom mindkettőt fűteni de két szék közé sem akarok ülni.Most mit tegyek?Mondjam meg az egyiknek hogy a másik tetszik?



2013. febr. 27. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor leszel ribanc ha mind a kettő elmegy hozzád és mind a kettőnek szétteszed a lábad.. így közöd sincs a ribanc szóhoz nyugi :D nem vagy az.
2013. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Te is egy amőba agyi szintjén állsz, ha muzulmán fickókkal kezdesz, csak ennyit szerettem volna reagálni, amúgy szarok a problémádra, azt csinálsz, amit akarsz.
2013. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

te egy kretén vagy, hogy ilyenekkel leállsz, legközelebb mi jön, hülyegyerek, egy cigány lánykereskedő?!

mindig azt hiszem h a hülyeségnek nincs határa de valami kretén pitsa mindig rácáfol...

2013. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kretèn vàlaszotokat a kretén magyar emberektől!!!

Nyugi én is szarok a ti vélemènyetekre a szar emberektől!!

Én normàlis vâlaszt vártam normàlis emberektől!Utolsò kettő!!

2013. febr. 27. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
idióta.
2013. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te meg egy kòcsòòog!!!o_O
2013. febr. 28. 06:26
 7/7 anonim válasza:
Választ kértél, választ kaptál. Ha tudod, mit akarsz válaszként olvasni, akkor minek teszed fel a kérdést?
2013. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!