Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a helyzet, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet, hogy tetszik egy fiú, egy suliba járunk, de nem tudom, hogy közeledjek felé. A legegyszerűbb interneten lenne, de nem ciki az, ha én jelölöm be fészbukon?

Figyelt kérdés

Tudom, nem interneten kell ismerkedni, de csak nem mehetek oda ismeretlenül, hogy szia, mizu? . Egy az, hogy a barátai mindig körül veszik, meg idő se nagyon van rá.

Abban reménykedem, hogy, ha bejelölöm, utána rám ír vagy valami. Mert suliban egyszer köszönt már és mosolyogni is szokott rám. :) A lényeg az, hogy ti mire gondoltok, ha bejelöl titeket egy lány? Nem ciki ez? Inkább fordítva kéne, hogy legyen.. Annyira nem szokásom ez a jelölgetős dolog, de nincs más megoldás.


2012. nov. 29. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik és ő nem tud róla semmit akkor miért várod el hogy ő jelöljön be?
2012. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nevemet szerintem tudja.. :)
2012. nov. 29. 17:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Ó, várj, lehet félre olvastam, de amúgy igazad van. :)
2012. nov. 29. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Jó ötlet a facebook, csináld úgy, ahogy leírtad! :) Nem ciki...


Persze tényleg jobb lenne élőben. Nyugodtan félrehívhatod beszélgetni! :)

Aztán suli után elmehetnétek sétálni, stb... :D

2012. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak egy dolog hiányzik, de az nagyon. Bátorság! Hogy lenne nekem merszem?! :D Maradok a fészbukos megoldásnál.:)
2012. nov. 29. 17:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Jólvan... majd mesélj priviben! :DDD


4.voltam :)

2012. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nyugodtan jelöld be, legalább megtudja, hogy érdekled őt :)
2013. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bejelöltem, vissza is jelölt. Egy csomószor észre veszem, hogy néz meg köszön. De nem lép tovább.. szerintem csak szórakozik rajtam :D
2013. jan. 15. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:

A héten történt valami?


Írj már ptiviben! :)

2013. jan. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!