Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet megtudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtudni, hogy a párom hűséges e vagy megcsal, illetve hogy hajlamos rá, vagy csak tetszik neki valaki akivel régebben flörtölt, mégha csak titokban is, vagy interneten?

Figyelt kérdés

ha csinálok egy e mailt vagy regisztrálok valahova, és úgy írok neki mintha az a lány lennék, de nem kezdeményezek, hátha a srác fog előszőr, majd kicsit kétértelműen kacérkodom, hátha olyat válaszol, és ha nem mondja el nekem akkor azt jelenti h nem őszinte, na meg ha nem rázza le.

a lényeg h ne sejtse h én ellenőrzöm



2013. jan. 28. 10:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
okom van rá sajna, de akárhányszor rákérdezek csak tagad, egyszer hirtelen felháborodik ha találok egy levelet, amiben kicsi lánynak szólítja, máskor meg puncsol meg kedveskedik, csak hogy takargasson valamit.
2013. jan. 28. 10:25
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Keylogger!! tuti kiderül minden
2013. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
vagy tudtok jobb módszert? mert itt a beszélgetés már nem segít, rémálmaim vannak, mi van ha megcsal, vagy csak mást szeret
2013. jan. 28. 10:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3


Aki megakar csalni az megfog. Telepithetsz te olyan progit amit csak akarsz. Mindenkit ki lehet játszani-csak akarni kell:)

2013. jan. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Amúgy mindenképp kiderül számomra ha megcsalnak?


Kémprogit nem akarok, mert azt a párom gépére kéne telepíteni, és hozzááadni a mail címemet, hogy kapjak infókat, tudom mer osztálytársam csinált ilyet régen, de ez illegális, meg párom csinált ilyet az anyja pasijával, mert a pasi megcsalta őt, és ki akarták rakni a lakásból...

2013. jan. 28. 10:36
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem bízol a párodban, akkor miért vagy még vele együtt? Bizalom nélkül nincs jó kapcsolat.
2013. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen? nem nekem kéne megbízni benne alaptalanul, hanem neki kéne hűségesnek lennie és őszintének nem?
2013. jan. 28. 10:38
 8/13 A kérdező kommentje:
meg ő csinál két értelmű meg titkos dolgokat, én nem azon vagyok h átverjem, hanem azon jár az agyam h már megint mit csinálhat, de sosincs rá bizonyíték mer kimagyarázza, a végén meg én vagyok a hibás akkoris ha ő bánt meg, meg tudja h én szeretem és nem akarok vele szakítani, de ha lenne bizonyíték számomra akkor tuti kidobnám :(
2013. jan. 28. 10:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Pont ezért kellene kidobni. Ha egy egyszerű választ sem tudsz értelmezni, akkor minek kérdezel? Ha nem bízol benne, vagy csak a puncsolás esélye felmerül dobd ki a pic$ába és kész, ennyi... Kár ezen ennyit rágódni..
2013. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Most konkrétan van valakije melletted aki állandó partnere vagyis szeretője van? Mire gondolsz? Vagy mindig mással? Egy próbát megérne egy olyan csajt megkérni akit Ő nem ismer, h kicsit kacérkodjon vele. TV-be mutatták, h vannak direkt ilyenre nők, nem fekszenek le meg csókolóznak és ilyenek, csak letesztelik a pasikat, h meddig mennének el. Ha hivatásos pasitesztelőre nem futja nyugodtan kérj meg valakit aki ért ehhez. És akkor ott vagy bukta vagy pedig megmondja, h bocs barátnőm van szeretem stb, nem megy. Hm? Mit szólsz?

24/N

2013. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!