Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy ilyen lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy ilyen lánnyal? (fogászati problémák)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, halál aranyos, kedves lány, de önhibáján kívül sajnos genetikai és nem hiigéniai okokból komoly fogászati problémái vannak. (19 évesen pl beágyazódott tejfog amihez egy orvos sem nyúlt hozzá amíg el nem kezdett szétesni)


Az a baj, hogy ha meg is mossa a fogát 5 percen belül már megint kellemetlen a szájíze, szaga, és konkrétan fertőző a vele csókolózás. Mondta, hogy elmegy fogorvoshoz és sürgősen kezeli a problémákat, de ez sem megy egyik napról a másikra. Egyébként minden rendben van vele ezeken kívül.


Nem szeretném csak emiatt elküldeni de nem biztos, hogy jó ötlet ebbe belemenni. Mit tennétek?


2013. febr. 27. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik neked a lány, és vonzónak tartod, el tudsz képzelni vele egy párkapcsolatot, akkor ne akadj ezen fent. Ha viszont nagyon zavar, és emiatt nem úgy nézel rá, ahogy kéne, akkor inkább most lépj, mint később.
2013. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amint megcsináltatta a fogait nem tartana vissza semmi. Addig max nincs puszizkodás... :D
2013. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kísérd el a fogorvoshoz! Mindenkinek van az életében olyan hogy egyszer csak muszáj elmennie. Mond meg neki hogy elkíséred, szívesen, így a lapot is veszi, és kedves is voltál... Neked is lehet még rossz fogad...
2013. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
párkapcsolat 1 hónapig (minimum) csók nélkül? működhet?
2013. febr. 27. 20:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha van türelmed kivárni hónapokig csók nélkül, hogy rendbe tegyék akkor igen.

Ez az önhibáján kívül, viszont érdekes:miért várt egy tejfoggal 19 éves koráig?És mi büdös és fertőző,miért nem kezelteti???

2013. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, van egy csoporttársam, aki tetszik nekem, de a szájszaga miatt már az életkedvem is el szokott menni tőle. Kiábrándító tud lenni, persze a te esetedben nem tehet róla az illető, de ha undort érzel ez miatt, inkább hagyd, nem hinném, hogy el tudnád így fogadni, ha tudnád, akkor nem kérdeznéd most a véleményünk.
2013. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne fogorvoshoz menjen, hanem szájsebészetre!

Egyébként nem vagy egyszerű helyzetben, öregem, azt ugye tudod? Ha megmondod neki, hogy nem fogod otthagyni, mert bízol a kezelések sikerében, és valahogy mégse jön össze, Te pedig nyilván nem akarod se magad, se közvetetten a családodat kitenni egy fertőzésveszélynek, így mégis otthagyod, soha az életben nem fogja tudni kiheverni.

2013. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nézd haver, ha elfogadod őt olyannak amilyen és szereted, akkor hajrá, nem a külső számít elsősorban szerintem.
2013. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább keress egy Leguánt...
2013. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!