Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha a barátotok folyton (szinte csak) dugna veletek és mindenhol meg akarna ujjazni ahol nem látnak titeket, vagy örülnétek neki?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 00:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék...annyira, h ki is ugranék a bugyimból.
2013. febr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hmm:) örülnék neki
2013. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
szóval ez nem lehet gond, hogy túlzásba viszem a jót, meg nem hagyok szüneteket meg ilyesmi?
2013. febr. 28. 00:12
 4/15 A kérdező kommentje:
ok
2013. febr. 28. 00:15
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen barátom, hogy mindig mindenhol... Nem vagyok prűd és én is azt mondanám tapasztalatlanul, hogy nagyon szeretném ezt, de akinek már volt benne része, az tudja, hogy ez idegesítő. Állandó jelleggel nem lehet, mindig minden egyes percben. Beszélgess is a barátnőddel és ne csak a puncijára hangolódj rá. Szóval igenis, ezt megunhatja, ha erőszakosan egyfolytában csak azt akarod. És most nem arról beszélek, amikor minden nap 2x szexeltek, hanem ha tényleg állandó jelleggel ennyire nyomulós vagy.
2013. febr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekünk (1. és 2. válaszoló)nem gond. Valakinek igen.
2013. febr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha minden nap minden percében ez lenne, akkor azt hinném, hogy csak a puncim kell neki, és nem én magam. Nekem nem jönne be. Azzal nincs baj, ha mindennap van szex, de hogy állandóan a bugyimban matasson az zavarna.
2013. febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6: Hát akkor legyen egy olyan barátod, aki tényleg túlzásba esik. De látom, még nem volt ilyenben részed, majd ha lesz, gondolj rám. Ettől függetlenül nekem is nagy az étvágyam... De mondom, ezt csak az tudja, aki tapasztalt már ilyet.
2013. febr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na igen, arról beszélek, amit a 7-es válaszoló is ír.
2013. febr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék neki. A napi 3 szex az jöhetne, bizonyos pihenőkkel, összebújásokkal meg egyéb programokkal is tarkítva, de könyörgöm, ki a fene akarna mondjuk a metrón egy koszos kezet magába engedni? meg különben is, mindennek megvan a maga helye és ideje, nem prűdségből mondom, de ha a barátom valami nyílvános helyen akarna megujjazni vagy dugni, akkor elég rossz véleménnyel lennék róla. pláne, ha soha semmi mást sem akarna, csak ezt. mert akkor meg tényleg azt hinném, hogy csak ennyire kellek.
2013. febr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!