Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha a barátotok folyton (szinte csak) dugna veletek és mindenhol meg akarna ujjazni ahol nem látnak titeket, vagy örülnétek neki?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 00:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Rövid uton elküldeném a halál fa-ára. Nem csak pi-ábol vagyok!!!!
2013. febr. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én örülnék, de csak olyannal tudom ezt elképzelni akibe őrülten beleszeretek.

akivel csak azért járok hogy legyen valaki... annál örülök ha minél kevesebbszer (lehetőlesg soha nem) ér hozzám.

2013. febr. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom aki ilyen volt. Nem lehetett vele 10 percig nyugodtan egy helyben ülni, mert mindenhol rám akart mászni. Leültünk egy parkban és a bugyimban próbált matatni azonnal, a retkes kezével, ha meg elmentünk bulizni akkor a vécén se hagyott békén amíg elvégzem a dolgomat, utánam jött és mindenáron szexelni akart. Iszonyatosan idegesítő és undorító is, hogy a mocskos kezével akart bennem matatni, amivel előtte a buszon kapaszkodott. Kérdező, nagyon ajánlom hogy ne sokáig csináld ezt, mert a barátnőd egyszer rohadtul meg fogja unni, igaza van az egyik válaszolónak, nem csak p*csából áll egy nő.
2013. febr. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy évig nálunk is így volt. azután ez csitult, de ölelés ugyanannyi van.
2013. febr. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, zavarna. Egy kapcsolat nem csak szexből áll. Nekem elég napi 1 szex, max. 2, baromira nem örülnék, ha folyton csak mindenhol azzal csesztetne, hogy szexeljünk. A nyilvános helyen való ujjazásról nem is beszélve. Egyrészt szerintem gusztustalan dolog, ez magánügy, nem mások előtt kellene csinálni, másrészt meg a retkes kezével ne nyúlkáljon belém.

Nagyon messzire elkerülném az ilyen pasikat, az tuti.

2013. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!