Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, megkérdezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, megkérdezzem vagy hogy vezessem rá? Előre is elnézést a kicsit hosszú szövegért és köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik! Pár hónapja egy helyen dolgoztunk diákmunkán csak párszor beszéltünk akkor még nem is nagyon érdeklődtem iránta! Most már én nem dolgozom ott de közben szoktam látni amikor abban a boltban vásárolok!Úgy néz ki hogy egy helyre megyünk egyetemre is! Azóta csak egyszer beszéltünk facebook-on,de az egyetemről! Nem tudom hogy van e barátja,nem igazán ismerjük egymást,de ezen szeretnék változtatni,mert amióta utoljára láttam csak őrá tudok gondolni! Arra gondoltam hogy írok neki facebook-on hogy lenne e kedve meginni valamit velem meg beszélgetni! Csak félek hogy nemet mond mert utána ha találkoznánk szerintem tökre gáz lenne! meg olyan furcsa lenne az egyetemi téma után egyből egy ilyet írni neki! Szerintetek jó ötlet lenne írni neki vagy mit csináljak?
2013. febr. 28. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem simán írhatsz neki.
2013. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,de az a baj hogy nem tudom hogy most van e barátja,ezt meg azért nem akarom megkérdezni! És ha azt írna vissza hogy ne haragudj de van barátom vagy csak simán nem utána nem tudom hogy néznék a szemébe!
2013. febr. 28. 11:06
 3/4 A kérdező kommentje:
De szerintem írok neki csak még várok egy kicsit ami lehet hogy hülyeség
2013. febr. 28. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál a szemébe nézni, ha kiderül, hogy van barátja?:) Nekem van olyan ismerősöm, aki, amikor találkoztunk (haverokon keresztül), és dumáltunk, megkérdezte az este végén, hogy nincs-e kedvem elmenni valahová kettesben. Mondtam neki, hogy van barátom, azt mondta, hogy rendben. Azóta is, ha találkozunk, jókat dumálunk és röhögünk együtt.:) Nem olyan nagy kaland ez.
2013. febr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!