Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha lány létemre én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha lány létemre én mondom a barátomnak, hogy hiányzik és nem ő nekem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Én sem merem kimondani...


Lány.

2013. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Már 2 éve együtt vagyunk, de mégis van bennem egy olyan "félelem" hogy a lánynak nem "illik" mondani.

Pedig biztos a fiúknak is jólesik.

2013. febr. 28. 16:22
 3/10 A kérdező kommentje:
De ő szokta mondani csak nem mindig.
2013. febr. 28. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem olyan dolog hogy ciki vagy nem ciki. Ha szereted, és hiányzik neked, akkor természetes hogy mondod. És az hogy esetlegesen ő nem mondja nem jelenti azt hogy visszafelé nincs így. Lehet hogy szimplán ő nem dobálózik úgy ezekkel a kifejezésekkel ahogy te, vagy másképp éli meg ezeknek a jelentését, más, esetleg erősebb érzéseket társít hozzá.

Persze benne van a pakliban az is hogy szimplán nem hiányzol neki.

2013. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, mondjátok nyugodtan, csak ne ötpercenként, hanem amikor tényleg úgy érzitek :)
2013. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket. :)

Persze nem 5 percenként. :)

Én sem szeretek dobálózni ezekkel a szavakkal, csak úgy tettem fel a kérdést hogy néha mondhatom e neki. :)

2013. febr. 28. 16:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne mondhatnád, sőt, egy kapcsolatban kellenek is ezek az apró megerősítések. Nyilván jól esik a másik félnek is, csak tényleg oda kell figyelni a mértékre, mert ezek a szavak könnyen elvesztik a jelentésüket ha túl sokszor használják őket.
2013. febr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, se az nem jó ha túl sokszor, se az ha sosem mondják. :)
2013. febr. 28. 16:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ennyire ügyelni az etikettre? Gondolom, ezzel az erővel a barátod baloldalán sem vagy hajlandó sétálni, és kedves jelzőkkel sem illeted soha, mert "a bók csak pasiszájból illendő". Ne aggódj, nem fog transzvesztitának nézni, ha így köszönsz el tőle.
2013. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Miert lenne ciki? En mindig mondom neki ha hianyzik


13l

2013. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!