Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a bűvkör még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a bűvkör még mindig miatta bennem? Éltetek már át hasonlót?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, bizonyos okokból nem jöhettünk össze, de nagyon jól kijöttünk régen, 1 évig volt közünk -szakmailag és barátilag- egymáshoz, azóta hírzárlat, néha néha látom. Ennek 3 éve és még mindig a fejemben van és újra és újra előjön. Pedig túl vagyok egy nagy szerelmem, teljesen más városban élek, tőle soksok kilométerre, semmi kommunikáció. De ma is láttam, beleremegett a lábam, pedig nem vagyok érzelgős, érzelmes és ilyesmi típus. Felkavart a látványa, még mindig kéne a pasi..


Mi a fene ez bennem/velem? Az zavar, hogy plátói maradt és ezért izgatja még mindig a fantáziám? Szerintetek?


2013. febr. 28. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg szivből amit akarsz. Ne félj mert szokás szerint mindenkinek ez a baja.)
2013. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kérdezhetem meg..még mindig nem alkothatnánk együtt semmit..:) sajnos.
2013. febr. 28. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van barátnője? Ha van, akkor hagyd. Ha nincs, akkor próbálkozz be nála. Egy próbát megér:)
2013. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, 3 éve semmi kommunikációnk, közösségin nincs fent, nincs vele közös ismerősöm sem..
2013. febr. 28. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Benned motoszkál ami lett volna,ha érzés,és ez piszkál folyamatosan.Ezt vagy végleg kiirtod magadból tudatosan,nagy akaraterővel,és szépen elfelejted az illetőt egy másik pasival,vagy belépsz az életébe,és kipróbálod,milyen érzés jelen lenni benne.Másképpen nem fogsz megnyugodni.
2013. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. márc. 1. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!