Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek se lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se lehet ebből komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy pasival (már ismertük egymást és régebben volt is köztünk több, nem feküdtünk le, csak találkozgattunk de aztán elváltak útjaink).

Tegnap megint találkoztunk, előtte már egy hónapja írogattunk.. kb. egy hónapja lett vége több éves kapcsolatának és én meg rég voltam pasival,úgyh kicsit "egymásnak estünk" de nekem meg volt a bajom,úgyh o csak ruhán keresztül izgatott de én kielégítettem őt kézzel.. De tartok tőle, hogy csak ezért akart találkozni..


2013. márc. 1. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
elég valószínű
2013. márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem viszonozta lehet kihasznalt
2013. márc. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ja most olvastam h megvolt

akkor nem biztos

2013. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!