Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 9 hónapja járunk a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 hónapja járunk a barátommal, már rég nem 15 évesek vagyunk. Én már össze szeretnék költözni, mert külön városban lakunk, és a heti egy találka nekem kevés. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt mondja,szeret. Keresi a társaságomat. Elhiszem, hogy szeret, de nekem ez így már kevés. Ő otthon lakik a "mamavillában", anyuka kiszolgálja.

2013. jan. 26. 02:25
1 2
 1/20 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Inkább nem írom le, amit először gondoltam.
2013. jan. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ja, és lakva ismerszik meg a másik ember.
2013. jan. 26. 02:27
 3/20 A kérdező kommentje:
Nyugodtan le lehet írni, bárki bármit gondol...
2013. jan. 26. 02:27
 4/20 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Ne ingerelj.
2013. jan. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarja feladni azt a kényelmet. Legalábbis ez jutott eszembe.
2013. jan. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Anyuci pici fiacskája... Nem is fog egy ideig elköltözni, erre számíts. Ott a kényelem, amit megszokott.
2013. jan. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
és ő is össze akar költözni?
2013. jan. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Persze,nem akarja feladni a lustaságát.Mert ez szerintem már lustaság.

De vmit vmiért.Hiába mondom neki,hogy a végtelenségig egy nő sem fogja ezt így tűrni.

Azt mondja,hogy igazam van,az összeköltözés a helyes párkapcsolati forma, majd...nekem már a t-öm tele van,hogy elszórakoztatom fél napig-egy napig,aztán mint egy előkelő idegen föláll,és hazamegy..

Már arra gondoltam,hogy választás elé állítom. Szerintetek abból mi szokott kisülni?

2013. jan. 26. 03:03
 9/20 Pretty Ballerina ***** válasza:
56%

Mi lesz, ha választás elé állítod?

Talál mást, aki kiszolgálja, és így tovább, és így tovább.

2013. jan. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%

Kezdjük azzal hogy hány évesek vagytok?

2. Nevetséges hogy össze akartok költözni 9 hónap után, nem vágom a logikádat, legtöbb pár is csak jó pár év után költöznek össze.

3. Ha külön városba laktok és tudtad előre hogy ez a távolság nem fog normálisan müködni mért jöttél vele össze?

Hogy mi fog történni?:D Hát te kit választanál? Szüleidet akik mindig, egész életében ott voltak neked és mindig lehetett rájuk számítani vagy a párodat akit csak 9 hónapja ismersz.

Amúgy ez az egész dolog amit felvázoltál nevetséges, ne sértődj meg most ezen de szerintem nem vagy józan eszű:D

Aztán meg ha neked ez a dolog nem fekszik akkor szakíts vele, lehet ő is jobban járna.


21/F

2013. jan. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!