Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső oldalakon érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon érdemes ismerkedni? Tapasztalatok? Mennyire lehet az ilyen oldalakon komoly kapcsolat céljából ismerkedni?

Figyelt kérdés
30/F
2013. febr. 4. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam, hogy általában az ember elég sok nem megfelelő emberrel összeakad, mire találkozik olyannal, aki annyira veszi komolyan a dolgot, mint ő maga.

Nem úgy álltam hozzá, hogy csodát várok tőle, csak megtartottam, mint egy lehetőséget, hogy hátha épp ott találkozom valakivel, akivel majd komoly kapcsolatot tudok kialakítani. Végül így is lett, de meglehetősen sok idő után. De mondom, nem azt vártam a regisztrációtól, hogy majd pikk-pakk találkozom a tökéletes pasival :)

2013. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted a csalódásokat, szeretsz randizni úgy hogy már az első 2 perc után fordulnál is és mennél is minél messzebb a csajtól, akkor neked való a netes társkeresés!

Az oldalakon a nők 99%-ának valami defektje van, vagy már gyereke van. Sok a depressziós, gyógyszereken élő mihaszna.. Szóval szinte a társadalom legalja!

És ha netán még össze is jön, néhány randi után képes lelépni a csaj - még azt hiszi hogy a neten van...

Sokkal inkább ajánlom, hogy élőben ismerkedj, ne pedig neten!

2013. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 09:46


Értem.Nem igazán ismerkedtem még neten.Élő ismerkedés híve vagyok.Csak kíváncsi vagyok mennyire lehet így ismerkedni.Te esetleg beregisztráltál így valahova még régebben?Igazából csak kíváncsi vagyok hogy mi az esélyek az ilyen oldalakon.

2013. febr. 4. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
A társkereső oldalakon, megtalűlnak a melegek elsősorban, és a hülye k*rvák, akik "csak neked olcsón csinálják"...:) Vagy van egy csomó hp, aki 2 napi beszélgetés után már szerelmet vall...:) Na meg a melegek, akik lányok fényképével regisztrálnak, és képeket kérnek tőled..:) Meg vannak még a 50-60 éves papák...:) Szóljatok ha még esetleg kihagytam valamit:) Szóval ha neten szeretnél ismerkedni, ezeket vedd alapul.. sosem tudhatod ki ül a gép másik végén... Hiába van akármilyen fényképe...:) Unalom űzésenk jó...:) meg poénnak:) Mondjuk 1 éjszakás kalandokat találhatsz... de az ist is jól gondol át, hogy kivel..:) és ne utazz senkiért;) nem éri meg:))
2013. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen pozitív tapasztalatom van a neten való ismerkedésről

kb 2 hét regisztráció után megtaláltam a párom :) azóta is együtt vagyunk már 7 hónapja :)

persze sok-sok hülye is megtalált a két hét alatt de tudni kell válogatni mint a való életben.

Több esélyed van találni egy normális nőt ha rendesen kitöltöd a bemutatkozást

Én pl sok levelet kaptam úgy kezdve hogy: végre valaki aki nem csak annyit írt hogy "Niki vagyok és tshőő szeretek bulizni meg szolizni írj". Szóval ha komolyan adni akarsz magadnak egy esélyt ezzel kapcsolatban akkor komolyan kell venni a dolgot, mert a normális nők az ilyen helyeken nagyon óvatosak :D


27/N

2013. febr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha így állsz neki, hogy komolyat akarsz akkor már túlságosan erőlködsz, így sehogy.


A csajokáspasik egész jó, ha nem vagy teljesen életképtelen, nagyon durva jó a találati arány. Viszont én inkább milfekre megyek, a kortársaim túl válogatósak és pont úgy erőlködnek mint te.

2013. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!