Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiben igaz az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben igaz az, hogy ha egy fiúnak tetszem, akkor lépni fog? Van olyan fiú, aki nem mer próbálkozni, vagy a könnyebb ellenállás felé halad? (16/l)

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 11:53
 1/9 fospuska ***** válasza:
sőt,sok olyan van,aki önbizalom híján (félve a visszautasítástól) a kezdeményező vagy könnyebb préda lányt választja.
2013. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor is, ha esetleg más tetszik neki? és az a másik nem visszautasító?
2013. márc. 1. 11:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos mostanában nincs rá garancia, hogy egy fiú lépni fog ha tetszel neki. Sőt abszolút kétségbe lehet esve, hogy ronda meg nem talál senkit, miközben lazán tetszhet a fél sulinak.

Sajnos sok fiút mostanság elég bunkó módon utasítanak vissza, emiatt az első 1-2 visszautasítás végképp a kedvét szegheti. Plusz a te korodban ott van, hogy titkolja a haverjai előtt is az érzéseit vagy azt, hogy tetszel neki, mert fél, hogy kiröhögik.


- Bármi lehet.


Viszont sok fiú van akinek nincs ilyen gondja.

Neked kell mérlegelned, hogy most vársz amíg összeszedi magát, vagy keresel egy bátrabb srácot.

Sajnos az van manapság, hogy a fiuk nem merik a lányok felé jelezni, hogy tetszenek nekik, és a lány azt hiszi, hogy nem. Így nem jelez vissza, mert nincs mire. Ő meg nem mer jelezni, mert attól tart, hogy nem tetszik a srácnak és akkor ez neki kellemetlen.

Így néha megreked a dolog.


Szóval igen vannak olyan fiúk akik nem mernek próbálkozni és olyanok is vannak akiknek te tetszel, de összejön egy csúnya lánnyal mert az próbálkozott nála vagy ilyesmi.

2013. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én naponta látok több lányt is, aki nekem tetszik, de legalább egyet biztosan, de sosem kezdeményezek, mivel tudom, hogy nem vagyok a lányok álma. Sajnos a mai lányoknak csak a külső számít, hiába vagy te rendes meg tudnál szeretni.
2013. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát itt pont nem ez a helyzet, ez a fiú tetszik nekem, de nagyon zavarban van velem, bezzeg egy másik lány össze-vissza ölelgeti, és ő azt viszonozza. Akkor is, ha a lánynak van barátja.
2013. márc. 1. 12:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Én iskolában, főleg ha olyan ismerősök vannak velem, akik gyíkok, akkor nem mutatnék ki semmit...


Amúgy próbáld a szemkontaktust, ha tetszel neki, akkor az tuti beválik, csak ne akkor, amikor a haverjaival van, és nem tud/nem akar figyelni


17/F

2013. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ahogy írtam..

A fiúk nem tudják, hogy tetszenek és azt hiszik csúnyák.

Ezen az érzésen pedig némiképp enyhít ez az ölelgetős másik lány. Mi fiúk sokszor akkor se vesszük észre, ha tetszünk egy lánynak, ha az ki írja a plafonra hatalmas betűkkel.

A másik véglet persze az, ha a lány közvetlen mi meg félre értjük.


Jaj szóval naponta leírom nektek ugyanazokat,így most másolok magamról :

ide írtam egyszer ilyesmit:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__40545..


ezt meg kimásolom egy másik hozzászólásomból:


„Ha az elől lévő lábfeje feléd mutat például egy társaságban vagytok.

Változik a beszéde nálad.

Kitágul a pupillája ha a szemedbe néz.

Egyfajta bizalmas nézést használ,tehát ha beszélgettek a tekintetének a vándorlása például nem a szemeid és a szád által behatárolt háromszögre irányul, hanem lejebb is néz egy picit.

Ha közelebb áll hozzád, mint másokhoz szokott. Ha igyekszik valamelyik testrészével 15 cm-e megközelíteni vagy azon belül.

Ha amikor meglát, de te még elvileg nem látod, megigazítja a ruháját. „


-Na akkor tetszel neki


Megteheted azt, hogy mond valami vicceset aranyosat finoman megérinted vagy megütöd a vállát (csak az újaiddal), ha közelít nem lépsz hátrébb, sőt elmész és magadtól vissza állsz/ülsz ugyanoda.

Szóval tesz egy icipici lépést mindig jutalmazd meg valahogy, aztán ledobja a gátlásait és próbálkozni fog, ha meg nem akkor hagyd.

Picit segíts neki, de ne nagyon. Ha anyira málé, hogy segítséggel sem megy, akkor hagyd meg az ölelgetős lánynak.



http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm szépen, nagyon jókat írtok! :)
2013. márc. 1. 13:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok olyan fiú van, aki megijed és bátortalan! Adj valami jelet felé, amiből erőt gyűjthet.:) Vagy akár írj rá Te, nem szégyen!:)
2013. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!