Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes szép lányoknál próbálkozni vagy sem?

Figyelt kérdés

Én magamat csúnya fiúnak tartom, a lányok meg szinte észre sem vesznek, mert nem a nagymenő, jó pasi kategória vagyok, aki folyton a középpontban van és játssza az eszét. Félek is alányoktól, hiszen nem vagyok jó pasi és emiatt inkább nem égetem magamat előttük, úgyis visszautasítanak, de akkor mégis hogy lehetnék boldog számomra vonzó lánnyal? Hogyan lehetne barátnőm végre, aki elfogadna így is?

Vannak, akik szerint helyes vagyok, de én nem hiszemm el ezt és most ezért is vagyok zavarban, nem tudom van-e jogom nekem tetsző lányoknál próbálkozni vagy elégedjek meg olyan lányokkal, akikhez sosem tudnék vonzódni testileg, legyenek akármilyen kedvesek is. :(



2012. szept. 30. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Először magadban kell rendet tenned. De amúgy érdemes próbálkozni, miért ne lenne az?
2012. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szép lányoknál csak akkor érdemes próbálkozni, ha jóképű, magas és gazdag vagy. Ha csúnya vagy, akkor pedig még a csúnya lányoknál sincs esélyed.
2012. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahelyett, h ide irkálsz, próbálkozni kéne! Erre nem gondoltál?
2012. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól ,hogy valaki helyes nem biztos ,hogy minden csaj megvesz tőle és attól ,hogy saját magad szerint nem vagy olyan szép ,biztos van aki kedvesnek stb.-nek tart:)
2012. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!