Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot készítsek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot készítsek a barátomnak? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Most leszünk 10 hónaposak és szeretnék neki valamilyen ajándékot adnni, de nem boltban szeretném venni hanem saját kezüleg megcsinálni. Az a lényeg, hogy saját készítésű ajándékkal szeretném meglepni.

Remélem tudtok segíteni.

elöre is köszönök minden ötletet.

18/L


2009. szept. 11. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Rajzolj Neki egy virágot.
2009. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
tekerj neki egy füves cigit :D és szívjátok el együtt :D minden alkalomra beválik, főleg, ha nem antidrogpolitikát fojtattok. és akkor nem boltba veszed meg, hanem egy dílertől, és saját kezűleg tekered meg :D én őrülnék neki :D
2009. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

bocsi, de hasznosabb válaszokat várok.

1.-nek a virágrajzolás már óvisoknak való

2.-nek NEM drogozunk és nem is akkarunk. NEM élünk ilyennel, aki meg drog nélkül nem érzi jól magát abban valami hiba van.

2009. szept. 11. 14:34
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát attól függ mit tudsz:) Főzni, varrni, vagy valami ilyesmi.
2009. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Főzni is tudok meg nagyjából varrni is. De egyébként jó kézügyességem van.(volt tanárom mondta:D:D)
2009. szept. 11. 14:41
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Szia. Szerintem adhatnál neki valami növényt is ha van... Most nem virágra gondolok! Valami gyógynövényt, ilyesmit! Én gyógynövényeket termesztek.(Nem olyanokat!!!!) És ha van valami alkalom, szülinap, névnap, karácsony. Bármely meglepő megszokták az emberek, hogy tőlem növényt kapnak! És örűlnek nekik! Pl. Aloe... Az boltban nagyon drága! Kapnak egy kis hajtást, és fél év múlva, ha szépen gondozzák, olyan nagy lehet, mint a kertészetekben 3-4000 ezer forintért! És az aloe mindenre jó! De tényleg mindenre! Vagy kaktusz...stb.
2009. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én vettem neki egy füzetet és az elsö lapra raktam magamrol egy képet és utána verseket irtam bele meg több oldalra irtam neki hogy menyire szeretem meg rajzoltam neki nagyon szép lett és nagyon örült neki .ez attol is füg hogy mennyire romantikus hajlamu
2009. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én festettem neki üvegre :) Egy régebbi képtartó üvegjét kiszedtem, majd ráfestettem a nevünket, meg egy mosolygó napocskát, a közepére pedig egy kicsi képet ragasztottam magunkról:)
2009. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy saját készítésű párnát csináltam:)


-Szükséges egy fehér kispárna,és textilfesték.

-Először lerajzolod a képet egy lapra,majd kihúzod filccel,majd aláteszed az anyagnak és átrajzolod.Végül pedig kifested:)

-keresel egy neki kedves kis képet,vagy amit le tudsz festeni és szépen elkezded ráfesteni.:)


Szerintem nagyon egyedi és aranyos ajándék.

2009. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
fotómontázs a közös képeitekből...
2009. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!