Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vált ki belőle?

Figyelt kérdés
Ha egy fiu akivel volt koztunk valami, de mostanaban nincsen azt hallja rolam, hogy randiztam valakivel meg xy-nal kavartam egy buliban, az mit valt ki belole ? (Belul mit erezhet?mi zajlik le benne? Stb.. ) koszi a valaszt :D
2013. márc. 1. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, én hímnemű vagyok...


De, ha volt barátnőmről ezt hallanám, akkor pont nem érdekelne.

Ha én dobtam ki, akkor azért, ha ő dobott ki, akkor azért.


23/F

2013. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekelne különösebben, örülök, hogy jól érzi magát (vagy mást :D).
2013. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fospuska ***** válasza:
nem hat meg.de úgy látom,téged érdekel még az ember, vagy csak te vagy a sértődött fél. :) nyugodj meg,semmit.
2013. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem azt h ribi vagy, hogyha cak így buliban kavargatsz.
2013. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
velem volt egy hasonló helyzet, amikor nem jött össze egy csajnál amit akartam és más pasikkal eljárt bulizni, először rosszul esett majd rájöttem, hogy kár szenvedni egy rib*ncért..:)
2013. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) akkoor nem csinalok ilyeneket:p
2013. márc. 1. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!