Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az, ha szerelmes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, ha szerelmes az ember? Milyen érzéseket vált ki belőle? Mit érez olyankor?

Figyelt kérdés
Nem tudom, szerelmes vagyok e a barátomba, és így szeretném megtudni. Ki mit érez, mikor szerelmes?
2011. nov. 2. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Folyton rá gondolsz, nem történhet semmi olyan rossz, ami elrontaná a kedved, nyomás szerű valamit érzel a mellkasodban, folyton mosolyogsz.
2011. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A nyomás szerű valami nincs meg, de a többi igen. Lehetséges, hogy szeretem?
2011. nov. 2. 13:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod......
2011. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de ha még soha nem voltam szerelmes, honnan tudhatnám?
2011. nov. 2. 13:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt írtam le, amit én éreztem. A szerelem nagyon összetett dolog, épp annyira nem lehet néhány szóban kifejezni, mint magát a szeretetet. Sokan összekeverik a kettőt, de egy kedves ismerősöm, aki sajnos már meghalt, mindig azt mondta, hogy a "szerelembe illik bele halni." Lehet, hogy ő igazán szerelmes volt. :-( Én azt javaslom, ne azzal törődj, hogy minek nevezik azt amit érzel, örülj, ha van minek és kinek, mert ha nem is ez a szerelem, attól még lehetsz nagyon boldog.
2011. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos pontig énse voltam szerelmes, mégis azonnal tudtam, kétségek nélkül, mikor az voltam!
2011. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor majd én is megérzem, és rájövök ha szerelmes vagyok. oké. köszi :)
2011. nov. 2. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:
ha meghalnal erte akkor szereted. Ha meg aztis megbocsajtanad neki ha megcsal akkor szereted. Ha mas a szemedben nem letezik akkor igenis szereted :)
2011. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelmet mindenki máshogy éli meg. De csak azért, mert mindenkinek más a legtitkosabb vágya. Mert szerintem abban mindenkinél megegyezik, hogy ezt a legtitkosabb vágyat/álmot látja beteljesülni benne. Ha úgy érzed, hogy Általa képes lennél megvalósítani legféltettebb vágyaidat, amikhez addig sosem érezted magad elég erősnek, és úgy érzed magad, mintha újjászülettél volna, és kicsattansz az egészségtől, és az élniakarástól, és úgy érzed, hogy még bármit elérhetsz az életedben, mert Vele semmi se lehetetlen, akkor már biztosan szerelmes vagy.
2012. jan. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!