Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresi a társaságom de egyfoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresi a társaságom de egyfolytában az exről beszél? Féltékennyé akar tenni vagy mire jó ez? Szerintetek? Te mire vélnéd ezt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy még nem felejtette el az exet, még nem igazán lépett túl rajta.

Várd meg még ez megtörténik, különben rossz vége lehet.

2013. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ma 13:58



Mit várjak meg?

2013. febr. 27. 14:00
 3/9 anonim válasza:
Sztem sem felejtette el! És csak azért van veled, h megprobálja elfelejteni! de az ilyen esetekben az első adandó alkalommal vissza megy az exhez :/
2013. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Arra gondolt h várd meg amíg túl teszi magát az exén...mert addig úgysem akar új kapcsolatot...vagy legalábbis rossz vége lesz
2013. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Várd meg, míg túllép az ex-en. Míg elfelejti. Amikor már nem egyfolytában róla beszél, hanem rólad, saját magáról, kettőtökről és minden másról, ami nem az ex-el kapcsolatos.
2013. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet az lenne a legjobb az igaz.De miért lenne rossz vége?Mert hogy esetleg pofára esek vagy mire gondolsz?
2013. febr. 27. 14:07
 7/9 anonim válasza:
Igen a pofára esésre gondoltam! Tapasztalatból mondom, mert én is igy voltam egy sráccal, hébe hóba együtt vagyunk, de ő a volt barátnőjét szereti! Majd ha elkezd megint az exről beszélni csak úgy viccesen kérdezz rá, h te még szereted? A reakciójából észre fogod venni a dolgokat :)
2013. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Istenem mennyi vitánk volt ez miatt.Páromnak 9évig tartó kapcsolata volt. Márciusban szakította(3évvel ezelőtt) áprilisban már az én ágyamban volt. De mindig a csajról beszélt, mígnem egyszer elfelejtette.
2013. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:( :(
2013. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!