Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem ez a bolond csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem ez a bolond csaj?

Figyelt kérdés
Nem tudom a kategória megfelelő-e... de kezdjük van egy csaj, aki annak idején azt kérdezgette tőlem, hogy járnák-e vele aztán visszament a barátjához... én "mocskos szemét" módjára összejöttem a barátnőjével és ahol csak lehetett akadályozott még az összejövetel előtt ó hát h nem akar ő semmit aztán mikor megtudta mi újság elképesztő hisztérika módba váltott, de aztán mégis kiakart békülni utána szétmentem a barátnőjével de az összeveszés és kibékülés megmaradt, állandóvá vállt (aki ugye vissza ment a barátjához) nagyon fárasztó mindig megsért de nem akármilyen módon lehord mindenféle mocskos r*hadéknak aztán meg jaj hát nagyon csúnyán beszéltem veled... utána meg megint kezdődik minden előröl mégis mit akar tőlem? (nem feltétlenül szerelmi dologra gondolok) mi ezzel a célja? nagyon türelmes ember vagyok az első átverést is elnéztem sőt a sorozatos ellenem irányuló megalázást is de egy kicsit kezd ez már sok lenni... szóval ötletek, hogy ilyenkor mi foroghat a fejében? mi ezzel a célja? vagy nagyon egyszerű lenne a megoldás konkrétan, hogy hülye p*icsa?

2013. febr. 28. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:

A szerelem és a féltékenység játéka ez.


Egyszerű a képlet: Szeret téged, és azt akarja, hogy harcolj érte.

Azt akarja, hogy féltékeny legyél rá. És küzdj meg a kegyeiért.


De mivel te talpraesettebb vagy és ahelyett, hogy belemennél a kis játékaiba, inkább találsz magadnak másik partnert, ezért megpróbál elgáncsolni téged ott ahol csak tud, mert nem őt választottad.


"elképesztő látni, hogy mennyire hasonlít a szerelem mintázata az őrületéhez"

2013. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát ha még 1x békülni akar megmondom neki h ugye tudod h ez az utolsó békülésed? több nem lesz... amúgy meg tudnia kéne mivel elég régóta ismer h amiket csinál az nem igazán jön be nekem... pl ez az állandó nyávogás vagy a problémázás mindenen meg az akaratosság és érdektelenség... amolyan félig meddig lelki szemetesládaként működök talán tőlem vár tanácsot nekem panaszkodik... mert amúgy egy eléggé depressziós és önmagával elégedetlen hárpia akinek nagy fájdalmat jelent maga a létezés is... mikor ez megtörtént már a meghallgatása akkor rövid időn belül kezdődik a cirkusz... olyan mintha kihasználna mármint ha én szeretnék mesélni valamit azt őt nem érdekli unalmas meg hülyeség meg hülye vagyok... komolyan minél idősebb annál hülyébb meg kiállhatatlanabb
2013. febr. 28. 16:06
 3/9 A kérdező kommentje:
vajon milyen lesz öregkorába ha most ilyen?
2013. febr. 28. 16:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a "lelki szemetesláda" volt a legjobb hasonlat!


Kérdem én, a beszélgetések során mindig magára tereli a témát?

Az ő maga átélt helyzet által osztja meg a tapasztalatait, vagy mindig az ő történetével záródik a beszélgetés, hogy ő hogyan élte meg a problémáját.

Mert akkor igen jól ítéled meg a helyzetet, kicsit egomán a leírtak alapján, csak ő számít és minden más probléma elenyésző.


Nem ismerem a "barátnéd"-at, de így nem látok sok esélyt a békülésre.

Ez csak átmeneti állapot lenne.


Problémás eset, lehet hogy te tetszel neki de csak akkor lennél jó partner, ha te játszanád az alárendelt szerepet. (szerintem!)

2013. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

az a baj vele leginkább h elképesztően bunkó azt mondja h ő nem nő mert nem szereti a nőket ezen női viselkedést ért... tehát amolyan férfiasnak képzeli magát de nem az minden megvan benne ami nő de csak is a negatív oldalról ugyan úgy hisztizik ugyan úgy nyávog... de nő pozitív oldala hiányzik belőle pl a kedvesség a megértés a szelídség meg talán maga az is h ha valami csúnyát mondanak rá nem válaszol hanem felül emelkedik rajta és a hallgatásával többet érne el ahelyett h dumál vagy cselekszik szóval ez a méltóság is valahogy hiányzik de tovább pl ő nem szeret "romantikázni" ahogy mondja vele pl nem lehet elmenni semmi hm pl étterembe vagy esetleg olyan helyre ahová szerelmes párok járnak semmiféle meghittséget nem tolerál... a férfias oldalból is aminek hiszi magát csak a negatív van pl a kocsmázás vagy a bunkóság és a balhézás szeret nagyon másokkal hajat tépni sőt neki megy fiúknak is :D


és amúgy ja amit írtál amit mond az a szent és sérthetetlen nem lehet vele vitatkozni ha érvelsz akkor személyeskedésbe vállt azaz téged kezd kielemezni ostobábbnál ostobább dolgokkal amin hát keservesen nevet az ember... egyébként szeret központba lenni és szereti ha az ő problémájával van csak foglalkozva és ugye nagyon szeret igazságot osztani amiben sértve érzi magát annak ellenére h sértődésre semmi oka nem volt

2013. febr. 28. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Az amit leírtál róla ahogyan lekezeli a helyzetet az nem méltóság teljes viselése a negatív kritikának, hanem egyenes ágú undor mások iránt.

Egyszerűen nem tekinti egyenlő félnek a másikat. többre tartja magát mindenkinél, ezért nincs meg az alázat! hisz csip-csup dolgokkal minek foglalkozzon.


Gondolom úgy gondolja, hogy a nők mind gyengék és buták, de Ő nem ilyen, ezért eszmeileg ő nem nő, de nem is férfi, Ő valami sokkal nagydob mindenkinél!


Ez ellen nem is lehet semmit tenni, nem hiszem, hogy megváltozna.

Biztos meg van a megfelelő módszer arra, hogy letörjék a szarvát és észrevegye, hogy ugyan olyat sz*rik mint mindenki más. De ahhoz nagy pofára esések kellenek az élettől!


Nem tudom, hogy milyen korban jár, van e munkahelye, de idővel számíthat arra, hogy egyedül marad, feltéve ha csak nem sikerül olyanokat magához édesgetni, akik nyalnak neki.


Az már biztos, hogy neked nincs vele dolgod.

feltéve ha csak nem igényled az oltalmát!

2013. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Steel Painter-nek igaza van, hagyd ott!
2013. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem olvastam minden választ végig, de az első kérdésem az lenne, hány éves ez a leányzó? :P

Szerintem sima ismerősnél ne menj vele tovább. Én lány vagyok, de ez már beteges és szörnyen gyerekes is. Jót nevettem rajta. :)) A párom mesélte, hogy a volt barátnője egyik vitájukkor (jó régen 5 évig jártak, és a lány akkor volt 24 éves) kitörölte a számát, és amikor délután hívta, kinyomta párszor, majd mire végre felvette, csak annyit mondott, hogy "ja, bocs, nem tudtam, ki az, mert kitöröltem a számod" :))

Nálam az ilyesmi kb. 14-15 évesen véget ért... Hagyd a csudába ezt a kis libát. Talán egyszer majd rájön, hogy a hisztivel csak távol tart magával mindenkit.


23/L

2013. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat egyszer még megpróbálom de nemmm holmi szerelemre kell gondolni xD az elég vicces lenne... majd úgy fogom csinálni röviden h ha nem tud hozzám emberként szólni akkor többé nem ismerjük egymást egyébként 17... van egy nővére vele nincs gond vele normálisan lehet beszélni...


egyébként van pár érdekes elmélete a csajnak már a 17 évesnek a legextrémebb amit hallottam az az h aki csúnya az gonosz...


ugye ezen lehet érezni az abszurditást? meg azt a lehetetlenséget... most erre mit mondjon az ember? h lehet ezt megcáfolni? tulajdonképpen ezen a szinten mozog... azért is hoztam fel ezt a kis elméletét példának h lehessen érzékelni az ő világát

2013. márc. 1. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!